Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey
Janusz47    0

Chętnie kupię ciągnik massey ferguson 4245 lub 4255 do 60000zł. Z góry dziękuje za informację.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kostek
      Dzisiaj z wujkiem jedziemy do korbanków po nowy traktor MF 5465 jest jakiś uzytkownik takiego traktoru dodam ze ma skrzynie dyna 4 są jakos mocno awaryjne????
    • Przez PiotrMF
      Witam. Koledzy mam taki przypadek otóż brak stopu w masseyu 6270. W lampach przy żarówkach wszystko jest czyste nie zaśniedziałe. Bezpieczniki dobre, po wpięciu się w bezpiecznik próbną żarówką i wciśnięciu pedału hamulca żarówka świeci a w lampach nie. Może miał ktoś podobny przypadek i ma trochę czytelniejszą rozpiske instalacji niż ta w instrukcji. Czy może te przekaźniki prądu które zalacze w zdjęciu mają styczność że stopem jest jeszcze jakaś kostka ? Którędy wchodzi wiązka od tylnych lamp? A i zapomniałem dodać że na gnieździe elektrycznym również nie ma stopu.

• Przez Pynio
      Witam,  czy ktoś wie jakie wymiary powinien mieć łącznik centralny do Masseya Fergusona 8260 na tylny oraz przedni tuz.
    • Przez MF6254
      Witam potrzebuje  namiary na fachowca od elektromechaniki... w MFie 6245 . Najlepiej z okolic Kielc (świętokrzyskie) nagle przestał działać podnośnik, przyciski na błotnikach także nie działają , czytałem już jest tyle tego na forum co może być za przyczyna i podejrzewam czujnik położenia ramion , mam nie wiadomo skąd wyciek oleju z trójnika lub z węża obok niego nie wiem będę dziś to rozbierał i widzę ze jest trochę zalane miejsce gdzie wchodzą przewody od czujnika w takiej osłonie metalowej jakby rurka skręcona  i zakończone koncówką jak jakiś przewód antenowy... dobrze myślę że to są przewody od czujnika położenia ramion?  na elektronice się nie znam więc nic nie pomierzę żadnych napięć, dotychczas nic się nie działo czasem migała kontrolka przy wykrzykniku na panelu ale działało wszystko  teraz już nawet nie świeci na czerwono wcale jakby w ogóle nie dochodziło napięcie, wcześniej znalazłem dwa bezpieczniki spalone po lewej stronie od kierownicy 25A aż wtopione w obudowę nie wiem czy to ma związek, bezpieczniki przy akumulatorze obydwa sprawne , podejrzewam że wszystko zaczęło się od momentu mycia myjką a później stał pod chmurką w te najwieksze deszcze i trochę mi go zalało w środku nie były okna po domykane czy to też mogło mieć wpływ bo od tej wody się wszystko zaczęło... Jeśli czyta ktoś z tych okolic Jędrzejów -Kielce to proszę o kontakt sprawa pilna bo robota zaraz się zacznie. 
    • Przez kamil5421
      Witam. Potrzebuję informacji na temat ciągnika mf 4260. Jak u nich z awaryjności, spalaniem, jak współpracuje z ładowacz em. Mam taki na oku a opinii o nich jest mało i nie wiem czy warto. Rok 99. Tuż z przednia hydraulika. Skrzynia 12x12 cały mechaniczny. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.