pio1

jar-met seria SR

Polecane posty

ignacy01    7

niby prekladnia i taleze od kuhna ale cala reszta taka jak w innych polskich rozsiewaczach. mysle ze za takie pieniadze bedzieszmial uzywanego kuhn albo rauch bez zadnego wkladu finansowego a mysle ze jest lepiej wykonany. sam niedawno kupilem kuhna z 92r i jestem pod wrazeniem jakosci i trwalosci wykonania

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kitowiak
      Witam. mam  do sprzedania rozsiewacz dwu talerzowy amazone 400l, maszyna doinwestowana : nowe łożyska, uszczelnienia przekładni, zalany nowym olejem, nowe mieszadła, zasuwy, łopatki wysiewajace. w ciągłej eksploatacji od kilkunastu lat w jednych rękach. Cena jaka mnie interesuje 1200. masz propozycje pisz,
      Mam również do sprzedania zgrabiarkę polską 7 gwiazdową :)
      Pozdrawiam :)

link do ogłoszenia :  https://sprzedajemy.pl/amazone-400l-zgrabiarka-7-sloneczko-szczebrzeszyn-2-e30984-nr59672206
    • Przez MarcinNH
      Siemanko, zamarzylo mi się przy remoncie mdsa zrobić mu plandeke. Szukam zdjęć jak zrobić ten skladany stelaz. Obojętnie jaki rozsiewacz, jakby ktoś mógł mi podesłać zdjęcia byłbym wdzięczny. 
    • Przez hydroplast
      Witam

Mam problem z moim rozsiewaczem nawozów Sulky DPX EXPERT.

Od jakiegoś czasu nie działa mi waga.

Pokazuje mi tylko na komputerze komunikat " hopper empty" skrzynia pusta.

Waga cały czas pokazuje 0,000kg.

Czy ma ktoś jakiś pomysł, oczywiście rozebrałem skrzynkę elektryczną i żadnej wilgoci nie było w środku.

Załączam zdjęcia.

Czy wie ktoś jaki jest pin do komputera Sulky vision wpb . W komputerze jest opcja sprawdzania czujników itp. Ale chronione jest to 4 cyfrowym pinem.

• Przez padelec
      Chcę kupić rozsiewacz nowy polski Promar 600 l i zastaniawiam się czy będzie on chodził i sypał nawóz równo? Wiadomo cena jest dość niska i trochę odstrasza, jednakże dealer ma tylko takie i miałbym go w cenie innego sprzętu. Jak myślicie brać go? :wacko:
    • Przez Kuba284
      Witam
      Który rozsiewacz będzie lepszy? 
      Sipma rn100 boryna czy może unia mx 850
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj