jasiek10

Rozsiewacz Promar

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez toof
      Witam
      Chciałbym rozpocząć temat porównania dwóch na pozór identycznych konstrukcji tj. rozsiewacza firmy Langren i rozsiewacz firmy Altro.  Chciałbym zakupić któryś z tych dwóch rozsiewaczy i nie mam pojęcia który jest lepszy pod względem trwałości i niezawodności, dlatego proszę o pomoc głównie użytkowników, ale nie tylko. Z góry dzięki za pomoc.
      Pozdrawiam 
    • Przez Bigfarmer
      Witam,jak sądzicie jaki jest najlepszy rozsiewacz nowy 2talerzowy do 5000zł max to 6000.Rozsiewacz będzie współpracował z ursusem c-360.

edit. sory zwracam honor mój błąd
    • Przez Piszczu
      Będzie pracował na 35 ha ornego i 15 ha łąk.Jaką pojemność i model roziewacza byście polecili? Chodzi mi o używany tak do 10 tysięcy.Będzie pracował z ciągnikiem o mocy 85 KM. Jeszcze jedno pytanie,mam niektóre wąskie działki,szerokie niecałe10 m jest możliwość ustawienia na taki maly zasięg? Nigdy wcześniej nie pracowałem z roziewaczem,dlatego takie może z tych "głupszych" pytań :)
    • Przez TheGonzuu2001
      Witam czy ktoś posiada katalog części do rozsiewacza wapna RCW 3? 
    • Przez TheGonzuu2001
      Witam znacie może jakąś firmę , która wykonuja nogi podporowe skrzyni do RCW 3 w przystępnej cenie ? Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.