emtecc

Rozdzielacz Ładowacz Prima 040

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
emtecc    20

Witam

Mam problem z rozdzielaczem przy ładowaczu Prima 040. Jest zamontowany na zetorze 7745.

Przepuszcza sekcja z zieloną i czerwoną złączką. Na tej sekcji jest funkcja pływająca.

Rozdzielacz złączony jest z 2 sekcji na linki +jedna sześciodrogowym zaworem elektromagnetycznym.

Zastanawia mnie czy mogę dokupić taką jedną sekcję.

Jest sens regenerować? jak to się robi?

Czy te zawory z plombami odpowiadają za regulację ciśnienia na poszczególne sekcje?

Te zawory mogą powodować opuszczanie ładowacza?

post-14659-0-05319000-1457809008_thumb.jpg

post-14659-0-69631800-1457809110_thumb.jpg

soltys13    37

dostaniesz części do niego ponieważ  Tur prima to to samo co Agrozet Humpolec  ND5  a obecnie to firma   Trac Lift.    Humpolec   mam ładowacz tej firmy tyle że  Nd 018 na rozdzielaczach z elektrozaworem  kiedyś też miąłem nd 032 na ursusie 1014

Edytowano przez soltys13

Wiadomość z agroFakt.pl

soltys13    37

powstawiaj jakieś kropki bo ciężko rozszyfrować Twoją odpowiedz

Kupowałeś jakieś części do tych ładowaczy?

http://www.agrozetshop.cz/rozvadec-sd-6-2/d-125128-c-1615/

To ten rozdzielacz. Gdzie w PL znaleźć do niego części?

Tak kupiowałem w tym sklepie  oraz sklepie przyfabrycznym W czechach są 4 sklepy   które sprzedają do tych ładowaczy  części  

U mnie   są  Rozdzielacze Danuvia  które należą do grupy Rexroth Bosch. Części dostaniesz też w Kaliszu  ale nie są  tanie. Ja kupuję z czech przez neta wychodzi taniej.   

post-34686-0-79106700-1457990225_thumb.jpg

post-34686-0-29573100-1457990258_thumb.jpg

post-34686-0-23855000-1457990287_thumb.jpg

emtecc    20

Prosiłbym o namiary na te sklepy przyfabryczne.

U ciebie rozdzielcze są na elektrozaworach? ... 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez farmerosZpola
      witam jaki jest masksymalny udźwig tego ładowacza
    • Przez KACZOR12
      Czy warto kupywać ładowacz czołowy z amortyzacją drgań?
    • Przez patrykb2736
      Mam taki problem że zablokowalo mi joistick nie mogłem ruszyć jednej sekcji nie zauwazylem I zagotowalo mi olej bo cały, a wcześniej linką olej mi się dostał do joisticka.Co może być przyczyną? Rozdzielacz wysiadl?
    • Przez BaRtEk7710
      Witam stoję przed wyborem tura do ciągnika mtz 82 i chciałbym się dowiedzieć jaka polska firma na obecną chwilę przoduje w produkcji ładowaczy czołowych, która robi je najsolidniej.Ładowacz jest potrzebny głównie do bigbagów z nawozem i nasionami
    • Przez Mc3
      Wiram, jakie wymiary chodzi o długosc i szerokość ma tur do c330 np. wol met chodzi mi o samą ramę, ponieważ chcę wiedzieć czy zamieszczę na przyczepę. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.