Skocz do zawartości
dario514

Fendt 514 naprawa hamulcy.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dario514    0

Mam pytanie. Czy ktoś z was robił hamulce w fendzie favorit 514? Prawdopodobnie trzeba wymienić tarczę. Tylko nie wiem jak tam jest? Hamulce są suche? Na jakiej zasadzie tam jest podobnie do ursusa ciężkiej serii? Proszę o pomoc.

Wiadomość z agroFakt.pl

Turbomatiq    4

Jeśli chodzi o tył to trochę gorsza sprawa.Słyszałem,że są tam tarczki ( nie pamiętam ile sztuk na jedno koło) i jeśli się zużyją to nie jest to tanie.A co Ci się dzieje z tymi hamulcami?

dario514    0

z tego co czytałem to są dwie na jedno kolo a w środku rozpierak.... Koszt tarcz znowu nie bardzo duży ...prawdopodobnie tarcze się skończyły albo ktoś je przegrzał...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Karol5211
      czy wie ktoś jak sie odpowietrza hamulce w mf 3070???
      z góry dziękuje
    • Przez wojtek918
      Witam. Problem polega na tym że moj MF 8110 gubi hamulce Wyjasnie w czym polega problem. Jest to ciagnik wyposażony w sprezarke powietrza a więc hamulce sa powierztno-hydrauliczne. Jak postaji 2-3 dni nie jezdzony to hamulce znikna. Po odpaleniu trzeba przez jakies 10 minut mahac pedalem hamulca i wtedy hamulce sie pojawiaja i podczas pracy sa i to bardzo dobre. Zaznaczam ze olej w skrzyni zostal wymieniony jest stan i brak jest jakich kolwiek wyciekow?? Jesli ktoś wie o co chodzi to prosze o pomoc.
    • Przez ralf3635
      mam problem z mf 3635 mianowicie podczas hamowania nie zalacza przedniego napedu .Dodam ze bez problemu zalacza i rozlocza przyciskiem z kabiny.swiatla stopu dzialaja czyli chyba przelacznik pod pedalem hamulca jest dobry.prosze o wskazowki od czego zaczac .dzieki za wszelkie podpowiedzi
    • Przez Maciek90
      Jak napełnić zbiornik powietrza w C-360. Próbuję i próbuję, ale jakoś mi to nie wychodzi.
    • Przez kotek12321
      Witam,

Mam problem po remoncie przyczepy niemieckiej i chęci jej zarejestrowania z DMC 8t potrzebowałem zrobić w niej hamulce pneumatyczne. Elementy instalacji zakupione w komplecie do przyczepy D-47, wszystko nowe. Niestety nie działa. Traktor ma wszystko w porządku z racji tego iż współpracuje z innymi przyczepami.

Problem polega na tym iż w jednoobwodowej instalacji jaką wykonałem nie działa odsprężanie hamulców, tz. jak nacisnę pedał hamulca to przyczepa stoi, jak puszczam to też stoi.... nie puszczają hamulce. Przyczepa ma hamulce na dwie osie. Wszystko jest podłączone według schematu ze sklepu internetowego.

Proszę o pomoc.