Skocz do zawartości
dario514

Fendt 514 naprawa hamulcy.

Polecane posty

dario514    0

Mam pytanie. Czy ktoś z was robił hamulce w fendzie favorit 514? Prawdopodobnie trzeba wymienić tarczę. Tylko nie wiem jak tam jest? Hamulce są suche? Na jakiej zasadzie tam jest podobnie do ursusa ciężkiej serii? Proszę o pomoc.

Wiadomość z agroFakt.pl

Turbomatiq    4

Jeśli chodzi o tył to trochę gorsza sprawa.Słyszałem,że są tam tarczki ( nie pamiętam ile sztuk na jedno koło) i jeśli się zużyją to nie jest to tanie.A co Ci się dzieje z tymi hamulcami?

dario514    0

z tego co czytałem to są dwie na jedno kolo a w środku rozpierak.... Koszt tarcz znowu nie bardzo duży ...prawdopodobnie tarcze się skończyły albo ktoś je przegrzał...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotrek106
      Witam!
      Z jakiego modelu samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

• Przez bel920
      mam mf 8110 i ma on hamulce na przyczepe hydrauliczne , jak kupiłem go to działały ale teraz już nie prubowałem odpowietrzyć i raz działąją raz nie i moje pytanie co można z tym zrobić czy jakiś błąd przy odpalaniu popełniam że nie działąją
    • Przez groszek
      Czy ktoś z was orientuje się czy można w jakiś sposób ustawić hamulce hydrauliczne w ciągniku ponieważ ciągnik hamuje wcześniej niż przyczepa a powinno być odwrotnie. Dodam ze ciągnik to mc cormick mtx 175 z instalacja hamulców hydraulicznych 
    • Przez V12
      Witam
      Czy można w 75-14 jakoś na rozdzielaczu wyłączyć aby podczas hamowania nie podawało ciśnienia na wyjście oleju do przyczep ?? 
      Nie potrzebnie się zuzywa pompa bo przy kązdym hamowaniu podaje ciśnienie 
      Jedyne co mi przychpdzi do głowy to zaślepić rurkę od pompy hamulcowej , ale może jakoś sie to da wyłączyć bez ingerencjii
    • Przez BartomiejSkrczyski
      hamulce łapią od razu ze można zęby na kierownicy zgubić. tarcze ok kulki też. co może być przyczyną

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.