Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez stasek663
      Witam 
      Oferuje państwu pomóc przy kupnie maszyn i urządzeń  w holandi począwszy od traktorów po wszystkiego rdzaju maszyny .
      Pracuje tutaj już kilka lat i nie mam problemów z załatwianiem takich spraw sam już sobie wprowadziłem kika sprzętów..
      wraz z pomocą przy transporcie 
      Kontakt na poczatek e-mail : bodziohity@interia.pl
      Lub tutaj przez wiadomość prywatna 
      Cała reszta do uzgodnienia 
    • Przez stasek663
      Witam 
      Oferuje państwu pomóc przy kupnie maszyn i urządzeń  w holandi począwszy od traktorów po wszystkiego rdzaju maszyny .
      Pracuje tutaj już kilka lat i nie mam problemów z załatwianiem takich spraw sam już sobie wprowadziłem kika sprzętów..
      wraz z pomocą przy transporcie 
      Kontakt na poczatek e-mail : bodziohity@interia.pl
      Lub tutaj przez wiadomość prywatna 
      Cała reszta do uzgodnienia 
    • Przez coolman111
      Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym dowiedzieć się coś na temat ciągników marki Claas. Może ktoś z was posiada taką maszynę i może powiedzieć coś na ich temat . Czy te traktorki są tak dobre jak kombajny tej firmy .
    • Przez picio
      Witam. Wiecie może gdzie idzie kupić nowy chwytak bel Metal Fach T 225. On jest mocowany na tyl ciagnika służy do transportu bele i rozwijania. Na allegro jest oferta ale narazie nie mają na stanie
    • Przez Filip6145
      Cześć szukam opinie john deer-a 6145M
      Prosiłbym o wypowiedzi użytkowników, takie jak:
      Dane techniczne, najczęszcze awarie, opinie użytkowników tej maszyny i 
      Cena z weposeżeniem: skrzynia AutoQuad Plus Ecoshift.
      Dziękuje wszystkim za odpowiedzi

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.