Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać
    • Przez sumek666
      Cześć.
      Jak w temacie. Zaczynamy nowy sezon
    • Przez TOMEK_11
      witam

chciałbym się zorientować jak to jest z maszynami z owej stronki, a konkretniej z cenami, te ceny są na prawdę netto? kupował ktoś przez tą stronę? jak z tym zamawianym transportem od nich? proszę o jak najwięcej informacji

pozdrawiam i dziękuję
    • Przez Adamink
      Mam 914 deluxe i jaką polecacie dużą kostkę , żeby sobie radził . 
    • Przez iwanek7
      Witam. Jaki polecicie agregat ścierniskowy do belarusa 820, ziemia dość lekka ale pagórki większość i około 10ha rocznie. Znalazłem w okolicy ostatnio tani agregat metanga, z elementami Vogel nott  - załączam zdjęcie ale nie mam pojęcia co on będzie wartał. Kosztuje on w szerokości 2,2m 5,700zł. Większośc tych polskich agregatów do 9tyś zł wykonane są z elementów Vogel ale mi to nie wygląda za przyzwoicie. Używanych też nie ma co kupić za bardzo bo są stare i na samych zwykłych rapkach jak jak u kultywatora. Proszę o porady bo jeszcze nie miałem takiego agregatu i każdy komentarz może coś pomoże. Dodam że nie chce inwestować też bardzo wielkich środków na taki agregat.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj Anuluj