Zaloguj się, aby obserwować  
marcin2057

hydramet 12 problem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marcin2057    21

witam, posiadam od niedawna tura Hydramet 12 zamontowanego na Pronar Zefir 85, podłączyłem pod tylne wyjścia hydrauliki, sterowanie na dżojstiku i 3 sekcja na elektrozaworze poprzez naciśnięcie przycisku. Problem polega na tym, że podczas otwierania chwytaka do sianokiszonki pompa ,,stęka'' tak jakby miała jakieś opory. Przy podnoszeniu, pochylaniu czy zamykaniu chwytaka pompa nie ,,stęka'', sprawdziłem gniazda i wtyczki od chwytaka i wydają się być dobre. Chwytak jest na jeden siłownik. Co może byś przyczyną ?

kris14    261

Albo szybkozłącza albo dzielnik strumienia sterowany elektrycznie.

A nie ma na siłowniku jakiś dławików?

Wiadomość z agroFakt.pl

PRIMO    1385

Tu możesz mieć problem z elektro-zaworem przy Turze. Kopsnij foto rozdzielacza.

Edytowano przez PRIMO

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Podłącz powrót z rozdzielacza ładowacza pod wolny spływ.

marcin2057    21

dziś sprawdziłem, i nie ma różnicy jak podłącze chwytak, zamieniałem gniazda lecz nadal było tak samo przy otwieraniu chwytaka pompa ,,stęka'' . Przy podnoszeniu, opuszczaniu, pochylaniu  i zamykaniu chwytaka jest wszystko dobrze silnik pracował na 800obr./min lecz przy otwieraniu obroty spadały na ok 660obr/ min. Nie wiem czy mam wolny spływ, mam tylko 3 pary wyjść, chyba, że bym podłączył powrót pod korek od wlewu oleju.   Zdjęcie podłączenia chwytaka

post-34618-0-55373000-1457213261_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez KACZOR12
      Czy warto kupywać ładowacz czołowy z amortyzacją drgań?
    • Przez Ravi224
      Hej, Przymierzam sie do wymiany wszystkich tuleji w ładowaczu Agram q650. Ktoś przerabiał ten temat? Można dostac gdzieś gotowy  zestaw wraz ze sworzniami czy bardziej opłaca się oddac to wszystko do tokarza? 
    • Przez bubeks
      Witam, mam taki problem. Mam ursusa 5314 z 1997 roku, na którym jest zamontowany tur quicke 330. Posiada on ramkę ale nie wiem w jakim systemie. W załączniku zdjęcie razem z wymiarami. Z góry dziękuje za informację. Z tego co czytałem to by pasował system sms, ale znalazłem również system alo type 3?

• Przez roziu20
      Witam,

Posiadam ładowacz czołowy czeski nd50-18 Humpolec. Ładowacz jest na elektrocewkach i posiada samopoziomowanie na siłownikach. Mam problem z samopoziomwaniem a w zasadzie jego braku. Łyżka w ogóle się nie samopoziomuje, mogę ją podnośić opuszczać w pełni sterować lecz się nie samopoziomuje. Gdzie szukać problemu w cewkach ? w elektryce ? czy w siłownikach ?
    • Przez maniacus
      witam! nie ma ktoś przypadkiem katalogu czesci,schematów itp do ładowacza czeskiego nd50-18 Humpolec?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.