Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piotrkram

Prasa Mengele

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa
piotrkram    0

Więc tak za niedługo oczywiście jak wszystko będzie dobrze będę miał pasę Mengele na duże kostki nie wiem dokładnie jaki model 530 lub 550 jest ona z 1995 roku. Wszystko by było ok gdyby nie to że ma skrzywione 2 igły i w taj sprawie proszę was o pomoc gdzie w Polsce można by było części dostać do tej prasy, wiem że podobne prasy robił Fortschritt i ostatni słyszałem że podobne prasy robił również Case ale co do tego nie jestem pewien. Ale interesowały by mnie również inne części do tej prasy.

deer    176

Wiem że jeszcze nie dawno taka prasa stała w Agromaszu Lipka k. Piły. Oni ją remontowali, bo była po częściowym spaleniu. Może więc sprubój się z nim skontaktować na ten temat.

BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Wiadomość z agroFakt.pl

rozal22    17

ja tez widziałem (w siedlcach) taką markę pracy spaloną po części i stała w naprawie. Ciekawe, co z nimi jest tak że się podpalają.... hm

Dadam    4

ta prasa jet podobna do sipmy z-550 ciekawe czy niektóre cześci by sie nie nadały.

lamboR6    5

Rolsad Rawa Mazowiecka jest dilerem marki MENGELE. Widziałem tam rozrzutniki tej firmy. Może części do prasy tam dostaniesz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Paweł1995
      Witam mam parę pytań zakupiłem prase rivierre casalis rc90 i chciałem wykonać próbe jej działania a wolał bym usłyszeć parę rad i szczegołow jej ustawień 

• Przez Ferdek07
      Co to jest tak naprawde to centralne smarowanie, nie miałem z tym nigdy styczności a często o tym wspominacie na forum, czy to odpowiada tylko za smarowanie łańcuchów od napędu wałków czy też smaruje niektóre kalamitki? czy jak wezmę centralne smarowanie to będzie mniej latania z towotnicą, czy prasa dłużej posłuzy jaki tam leje się olej, czy w sipmach są też smarowane łańcuchy te w komorze które kręcą belką?
    • Przez Wodzix
      Witam, dodaje nowy temat bo dawno nie było a jak wiadomo technika idzie cały czas. Jaka prasę pąsową wybrać w 2018r, prasa głównie na słomę, zmienno komorowa,itp. Jaka polecicie ? 
    • Przez 90mateusz
      mam nadzije ze mi doradzicie mam 25tys i chce kupiś prase rolującą i zastanawiam sie nad pasowa co o niej sadzicie ??? i jaką najlepiej kupić????