Skocz do zawartości
mlodykom1

Wybór prasy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasy
mlodykom1    10

Witam mam problem z wyborem prasy ale pierwsze pytanie jaka jest różnica między łańcuchową a łańcuchowo-wolcową? I drugie pytanie jaką polecacie prase sipma,pronar,unia,metal-fach czy może ursus oczywiście interesuje mnie rotor a noże sam jeszcze nie wiem bo moc traktora to 100km

lks91    6

Nowa czy używana? będziesz prasował samą słomę czy też sianokiszonki? Ile chcesz przeznaczyć?

mlodykom1    10

Tak nowa prasował  i słome i sianokiszonke ale pierwszy pokos zbierany jest przyczepą a budżet jakieś 70-80 tyś zależy jak mocno przyciśnie się gospodarza :D

Wiadomość z agroFakt.pl

lks91    6

Odpuść sobie nową. za te pieniądze lepszym wyborem będzie kilku letnia Krone. Z tego co wiem to mają małe zapotrzebowanie mocy. Ja mam claasa 380 i 115 km jest trochę słaby. Następna prasa jaką kupię to pewnie Krone :)

corrado    217

Nie róbcie 100 różnych tematów o jednym. Kolega powyżej już wysłał link gdzie wszystkiego się dowiesz oraz o to co potrzebujesz możesz się podpytać.

jonkszi    62

Komora łańcuchowa walcowa

1480_p.jpg

Jak kupujesz nową za własne pieniądze to nawet do polskiej nie podchodź za 40 kupisz dobrą jd pasowa 592 np vicona czy claasa varianta tyle.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się