Marekkkk2

JCB 525-67 problem ze skrętem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marekkkk2    3

JCB 525- 67 przy przestawianiu skrętu na KRABA, zniknęła kontrolka od skrętów. I prpblem jest w tym że nie można przełączyc żadnego trybu. Działa tylko przednia ośka. Nie da się nic zmienić, zakładałem nowy przełącznik i nic nie pomogło :) gdzie może tkwić problem ?

BOSSSMETOWO    1

Problem tkwi w czujnikach ktróre są na osi ona załanczają kiedy ma się zmienić skręt zobacz czy one działają. Pozdrawiam ;)

Marekkkk2    3

kolegą, jak je sprawdzić ? czy czujnik musi być ustawiony w osi z tym wystajacym małym sworzniem ?

Wiadomość z agroFakt.pl

szkodnik14    3

połoz  podkładki na  czujniki i zobacz czy bd działać ostatnio znajomemu pomagałem   i kład podkładki ze by ustawić skrent

Marekkkk2    3

Podkladki Nic nie dały. czujnik jest moon zdaniem dobry bo kontrolka znajdujaca Sie na nim Sie swieci. Co moze byc, skoro to nie czujnik ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez przemo101112
      Witam, czy posiada ktoś już jcb fastrac z nowej serii 4000 ?4160 4190 lub 4220? Proszę o opinie...

• Przez siwykrzych
      Witam zakupiłem ładowarkę teleskopowa Jcb 531-70 zakupiłem halogeny robocze na dach czy ktoś ma może zdjęcie gdzie się podłącza halogeny.???? Ladowarka ma wszystkie wtyczki na podłączenie wlacznikow Więc gdzieś jest też kabel lub kable na podłączenie halogenow bardzo proszę o pomoc 
    • Przez DumBass
      Witam użytkownikow, mam takie pytanko mianowicie czy w ładowarce teleskopowej jcb 526s z 1999 roku jest w jakis sposób rozłączany napęd jednej osi ? Mam na oku taką ładowarkę i sprzedawca powiedział że ogólnie caly czas jest rozłączony i ciągnie jedna oś a w momencie poślizgu kol tej osi załącza sie druga. Jechalem nią po drodze i faktycznie nie slychac "wycia" podczas jazdy tak jak to jest z załączonym napedem. Wie ktos na 100% jak to jest ? Pozdrawiam.
    • Przez ŻBKIU1999
      Ładowarka teleskopowa JCB 531/ 70 . Prosiłbym o opinie użytkowników i jak z  awaryjnością tych maszyn 
    • Przez johniy861
      witam, wie może ktoś gdzie znajduje się albo czy w ogóle jest w ładowarce jcb model 540-70 na hydrostacie odpowietrzenie/ odma skrzyni biegów?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.