piotron

kosiarki dyskowa kellfiri

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piotron    0

Chciałbym sie dowiedzieć jakie macie opinie na temat kosiarek kellfiri .Jak z awaryjnością ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez marioc14
      Witam
      Proszę o opinie użytkowników jak się sprawują kosiarki marki stoll. Zastanawiam się nad zakupem używanej kosiarki i się waham która wybrać czy stoll czy kuhn a może wcale Pottinger lub krone.  
    • Przez kubus
      Hej . Chciał bym od was się dowiedzieć które kosiarki są lepsze czy Vicon na 3 noże na dysku trójkątnym czy Taarup na 2 noże na dysku okrągłym. Która z kosiarek ma mniejsze zapotrzebowanie mocy no i która według waszego zdania była by lepsza??

chyba nikt z nimi nie miał doczynienia
    • Przez panmino
      Cześć, jakie macie opinie o polskich kosiarkach dyskowych? Jak je oceniacie w pracy? Jakie są ich słabości? Którego producenta zdecydowanie nie polecacie i dlaczego? Chcę kupić kosiarkę centralnie zawieszają o szerokości około 2,6 - 2,8m, budżet - 25tys. Bardzo proszę o opinie.
    • Przez thor1984
      Kosiarka Lisicki Z - 178. Mógłby ktoś na tym rysunku poglądowym zaznaczyć odkąd dokąd ma być 3-5 mm aby paski były prawidłowo napięte? 

• Przez Misiek666
      Jak dotąd koszę łąki (15 ha) wiraxem 165 + c330 ale już szlag mnie trafia. Głośno, wolno I mało mocy. Szukam kosiarki do MF 3060, problem w tym, że łąki (a raczej łączki) to tragedia. Wąskie, miedze, nierówne, męka. Myślę nad dyskiem ~200cm (lely czy fella mają 205, reszta firm chyba większe?) najlepiej z kondycjonerem.
      Myśleć dalej nad dyskiem czy wziąć większy złom typu wirax 185? Poradzi ktoś?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.