Polecane posty

MF675ursus    387

Witam,

proszę o pomoc- podanie wymiarów końcowego elementu błotnika (jak na rysunku) dla MF serii 600.

post-176080-0-68854300-1454957422.jpg

Ewentualnie szukam chętnego który odsprzedałby oryginalne elementy/wykonał zamiennik.

ASOGCURSUS    20

Od 5314 te nakładki mogę ci sprzedać nowe po 350 zł

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

MF675ursus    387

Kusząca propozycja, z tym że u Ursusa nakładki są inne (brak elementu z wymiarem D i C) więc i tak trzeba by przerabiać.

Wiadomość z agroFakt.pl

MF675ursus    387

Dzięki wielkie!

Niestety wykonanie okazało się dosyć trudne, aby być jak najbliżej oryginału potrzebuję jeszcze kilka wymiarów. Szczególnie zależy mi na A- odległość od końca elementu do załamania na błotniku; E- odległość w rzucie prostopadłym do błotnika, D- odległość od rzutu prostopadłego do końca elementu; podobnie z wymiarem G i H,całkowita długość C. Chwilowo nie mam dostępu do ciągnika więc poproszę także o odległość B i F.

post-176080-0-16907900-1455359369_thumb.png

Edytowano przez MF675ursus

MF675ursus    387

Edit:

Dzięki wymiarom podanym na forum oraz metodą prób i błędów (wykonanie elementu na próbę, z tektury) stworzyłem taki szablon:

post-176080-0-04839100-1467822309_thumb.jpg

Granica błędu ok 3 mm.

Do wykorzystania dla wszystkich którzy mają dosyć ochlapywania przez własny ciągnik  :)

Edytowano przez MF675ursus

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz320
      Witam jestem przy zakupie nowego Farmtrac 690 Dtn wyposażenie : 
      -skrzynia 24 na 24 ona ma jakiś reduktor czy  polbieg mechaniczny czy jak? Bo słyszałem że on ciężko chodzi ? czy brać ta 12 na12 bo taka mam obecnie w Farmtraku 80 
      -opony przód 320 /70 r 24 Tyl 480/70r30 brać takie czy brać z wyższym profilem 85? Bo wtedy byłby szybszy

• Przez UltraMario
      Dzień dobry, 
      Przekopałem tematy ale jeszcze nikt o to nie pytał. 
      Czy ktoś wie gdzie kupić przednie błotniki że stelażami do 4514? W Agromie Kraków i w Miechowie nie ma. 

Ewentualnie, jakich wymiarów plastikowe błotniki kupić, aby pasowały na koło rozmiaru 12.4 R24? (przyjechał z Wysp na takich kołach) 
      Jeżeli ktoś robił sam stelaże to prosiłbym o fotki, jak mają wyglądać bo wtedy będę myślał o zakupie plastikowych lub metalowych z gumą

Pozdrawiam
    • Przez El_Chapo2812
      Witam wszystkich specjalistów, piszę do was z zapytaniem czy może ktoś wypowiedzieć się na temat montażu wspomagania w Ursusie 4512, gdyż planuje zakup takiego zestawu i zastanawiam się czy można to bez problemu samemu założyć czy lepiej zlecić to jakiemuś mechanikowi. 
      Pozdrawiam i liczę na jakieś porady.
    • Przez KWACOR
      Witam. Może ktoś z posiadaczy MF699 napisze mi do czego służy  1 gniazdo  po lewej stronie u góry,ponieważ przewód  od niego  idzie bezpośrednio do skrzyni  gdzie są pompy hydrauliczne .Druga sprawa  1 gniazdo po prawej stronie u góry służy do hamulców hydraulicznych przyczepy,jak to działa ?,czy hamując pedałami w ciągniku, siła hamowania przyczepy jest odpowiednio dozowana.Pozostałe gniazda są podłoczone do rozdzielacza ,którym można wykonywać inne czynności,tutaj sprawa jest jasna.

• Przez mateo105
      witam wszystkich mam pewien problem z mfem  tak jak w tytule otoz po okolo godzinnej orce zaczął mi sie zacinac podnosnik  tzn nie podnosil czasem poruszalem wajchami i dzialalo na jakis czas lecz pozniej znowu i nawet ta wajchy nie reagowal. dodam tylko ze ostatnio regenerowalem pompe i przy okazji wymienilem zawor sterrujacy bo poprzedni tez sie zacinal. prosze o pomoc i porade co zrobic  z tym.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.