Skocz do zawartości
mak135

obciążnik MF 5611

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mak135    1

Witam serdecznie posiadam MF 5611 bez przedniego tuza i chciałbym dorobić obciążenie do niego bo to podstawowe to trochę za mało  a szczególnie przy np orce . Chciałbym żeby ktoś mi doradził jak się do tego zabrać 

szymek94    11

Pogadać z Korbankami o tej sprawie, może coś poradzą. Podejrzewam, że pasowałoby szersze mocowanie na obciążniki i więcej byś ich powiesił,a wyglądałby na prawdę rasowo. Jak wyjdzie za drogo wtedy można kombinować:) Druga sprawa to jak masz go tylko do ciężkich prac, to możesz zalać płynem oponki :)

Wiadomość z agroFakt.pl

mak135    1

W korbanku na pewno ceny kosmiczne ja ze wszystki a myślę że jakoś po swojemu to zrobić Ale nw jaką masę dobrać tego ciężaru

mak135    1

Ale chodzi mi bardzie o podpowiedz jak zrobić taką konstrukcję czy coś

kris14    261

Dłuższe szpilki skręcające walizki i dołóż po jednej z każdej strony. Nie montuj za dużo bo przednie koła mogą wadzić o nie przy skręcie.

mak135    1

100kg powinno wystarczyć ?po przy orce przód idzie bardzie w powietrzu

mak135    1

pługi Unia 4+1 a chyba 650lub 750kg nie pamiętam już dokładnie a musiał bym zobaczyć

mak135    1

sorki sorki zaszła pomyłka 3+1 pług
wracając do obciążeń ktoś coś doradzi

marcin1701    3

tak jak Kris pisał możesz kilka dodatkowych obciążników dołożyć za pomocą dłuższych szpilek które skręcają odważniki razem. a same dodatkowe obciążniki możesz dorobić w odlewni. daj jeden na wzór i na bank będzie taniej niż od dealera.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kubotadzikr
      Doradzcie jak zrobić szybszy wypych taśmy w przyczepie samozbierajacej jedno osiowej 7
    • Przez kellyq
      Dłubię sobie sadzarkę coby na wiosnę mnie krzyż nie bolał, dwurzędowa pod c330 z podsiewem nawozu. Konstrukcja nie jest jakaś wyszukana bo sklejam z tego co mam. Jutro wstawię fotki.
    • Przez ursus-moc
      Witam kupię ładowacz stacjonarny elektryczny do obornika woj małopolskie
    • Przez jejku
      jakie macie patenty na łuskanie kolbach kukurydzy mam tego klatki i nie chce mi się ręcznie a łuskarki nie opłaca się teraz kupować
    • Przez crystal169
      Witam, od poprzedniej wiosny szukam, siłownika do liniowania u dealerów i jak juz znalazłem okazało sie ze kosztuje około 12 tys netto, odrazu cena mnie odrzuciła. Ale tak teraz myślę co by było gdybym zakupił siłownik dwustronnego działania o odpowiedniej długości, podłączył go do kostki od obrotu jak to jest oryginalnie, (zaznaczam tu że w kostce obrotu mam 3 zaslepione śrubą otwory od dołu kostki.
      Teraz takie pytanko, czy ktoś robił taki eksperyment może, albo zna sie lepiej na działaniu takich kostek, czy nie rozreguluje jej jesli tam odkręce te śruby aby sprawdzic czy idzie olej.Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.