zetorek130hsx

Dzwi do Manitou Mlt 731t

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kali2107    156

prawe raczej bedzie ciezko dostac ale z lewymi nie pownno byc problemu;) najszybciej kupisz od jakies po spaleniu ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Suchorski_15
      Witam, mam pytanie odnośnie ładowarki teleskopowej jcb 526-55 kupiliśmy ja okolo roku temu I od początku był Z nią problem, 
      Jeden z nich to właśnie hydraulika. Chodzi o to że gdy naladujemy pełną łyżkę (2.20m) np obornikiem to ma ciężko podnieść, lecz gdy wychylimy trochę łyche do wysypu odrazu podnosi Z lzejszymi ladunkami nie ma problemu. 

Drugi problem jest taki że gdy uruchomimy skręt na wszystkie koła I chwilę pojezdzimy to skręty się zacinaja w sensie ze tylne koła są skręcone w prawo A przednie na wprost I trzeba od nowa je regulować co może przyczyna tych problemów? Pozdrawiam
    • Przez Maikel1987
      W moim bobcacie  wolno działa hydraulika ,  tzn podnoszenie opuszczenie iTP .  Jak podnoszę w górę to z taki przewami  jakby podnosił czy to na pusto czy z czymś. Jak po robie coś to olej jakby taki z bąbelkami powietrza był . Czy taki olej to norma ? A może pompa powoli juz kaput ?  
    • Przez Maciej199222
      Pytanie jak w temacie. Kupiłem Kramera 312 bez instrukcji obsługi, trzeba wymienić oleje i nie wiem jaki i gdzie? Poszukuje pomocy i instrukcji obsługi do tego sprzętu
    • Przez radex
      Witam. Posiadam ładowarkę teleskopową manitou 728, 1996 rok i mam następujący problem: ładowarka nie chce palić ze stacyjki a jak już odpali się ją na "krótko" to nie chce jechać do przodu czy do tyłu, tak jakby był uszkodzony rewers, ale sama gałka rewersu która jest przy kierownicy została sprawdzona i jest dobra. Może ktoś się orientuje co ją może boleć albo ktoś posiada jakiś schemat instalacji elektrycznej? Z góry dziękuje za pomoc! POzdrawiam radex!
    • Przez Matibamber
      Szukam opinie o mini-ładowarce AFA ROCK 7K , nowa kosztuje 47000 zł netto czy warto ją kupić czy jakąś inną ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.