Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może to jest głupie pytanie,ale widziałam na stronie jednej z większej działalności rolniczej i potrzebują dojarza zootechnika, weterynarza. Nie wierze,że nie ma chętnych! Aż tak źle jest na tych dużych oborach? Ilość bydła około 950 szt.

Opublikowano

Teraz mam kolejny dylemat,a mianowicie jak zarządzać ludźmi. Jaką być szefową ,aby pracownicy robili to co im każe. Chciałabym też być dla nich dobrym wzorem,a nie że cały czas narzekają lub się mnie boją . Nie chce być wredną babą. Nie wiem nawet jak wydawać rozkazy, jak odnosić się do pracowników. Jestem na zastępstwie ,więc mam im rozkazywać? 

Opublikowano

No i co mam zrobić żeby się nie śmiali? Bo jak na razie to robią mnie w jajo i się śmieją w głos. Wgl nie mam poważania. Jeden powiedział,że ja nim nie będę rządzić

Opublikowano

Też dobry tekst, już zapisuję :) A ja bez wiedzy nie wyjść na idiotkę? Też nurtuję mnie na sprawa. Ktoś może powiedzieć: jak ona może rządzić jak nic prawie nie wie?

Opublikowano

Ludzie którzy  tam pracują kilka , czy kilkanaście lat , wiedzą  co trzeba robić to  rutyna . Za wszelką cenę rządzić tylko po to żeby pokazać , że jestem ważniejsza - to nie jest dobre podejście . trzeba zdobyć  autorytet , potem wydawać polecenia .

Co im każesz robić , a oni nie chcą? podaj jakieś przykłady 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez pietruszka123456789
      Witajcie ze względu na ukończony kierunek jakim był transport i trudności w znalezieniu dodatkowej pracy zgodnie z kierunkiem studiów chciałbym podjąć inny kierunek. Czy podpowiecie z wyborem jest to
      Geoinformatyka
      Gospodarka przestrzenna
      Nawigacja 
      Inżynieria środowiska 
      Budownictwo.
    • Przez Johnny321
      Dzień dobry, 
      Mam pytanie do kolegów i koleżanek. Czy ktoś z was skończył studia podyplomowe w wskz z rolnictwa lub rolnictwa i ekonomiki gospodarst rolnych. Czy te studia dają odpowiednie kwalifikacje? Czy później nie ma problemów z dofinansowania oraz czy ARiMR oraz KOWR uznają te dyplomy?
      Który kierunek lepiej wybrać?
      Z góry dziękuję.
    • Przez Johnny321
      Dzień dobry, 
      Szukałem informacji o ilości punktów przyznawanych na świadczenie młodego rolnika z racji wykształcenia i nie znalazłem pozycji studiów podyplomowych z rolnictwa. Jedynie studia rolnicze licencjackie i magisterskie oraz wszystkie pozostałe.
      Czy ktoś wie ile punktów przyznawanych jest za studia podyplomowe rolnicze (dla osób, które wcześniej nie studiowały rolnictwa)?
    • Przez szybkirychu12
      Witam, niedługo kończę swoje studia, ale niezwiązane z rolnictwem. Potrzebuję jednak wykształcenia rolniczego, żeby dotacje dostać i ogólnie móc ewentualnie prowadzić małe gospodarstwo w przyszłości gdyby ojciec mi je przepisał. Myślałem zatem o studiach podyplomowych. Czy ktoś z was może robił taką podyplomówkę związana z rolnictwem, która daje kwalifikacje rolniczą. Czy są też jakieś studia z zajęciami online bo zależało by mi na tym. Jestem z okolic Poznania i na na tym info by mi najbardziej zależało, ale chętnie wysłucham wszystkich.
    • Przez MaciusN95
      Witam, tata planuje przepisać mi gospodarstwo, aby wziąć młodego rolnika mam wykształcenie wyższe magister ale nie rolniczy wyczytałem, że jest kurs online na WSKZ i chciałbym poznać opinię czy ktoś robił taką podyplomówkę i jak ocenia i czy dostał później dotację młodego rolnika. I czy w młodym rolniku może być tak, że dostało sie 1 część wypłaty a drugiej nie bo nie zrealizowało się biznesplanu to czy trzeba z tej pierwszej oddać jakąś część ? Z góry dziękuję

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v