hunter871

Opryskiwacza unia plus

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Unia
hunter871    0

Witam w tym roku planuje zakupic opryskiwacz jak w temacie tylko nie wiem na co zwrocic uwage przy zakupie jakie wyposażenie sobie dobrac jaki dyszel zaczepowy? Bedzie on pracowal z c 360 na 45ha, bede chcial zakupic nowy model 1615 lub 2021 2015 też interesował by mnie cena jak ktos zna tych opryskiwaczy

driver24    4

Pilmet Plus 1615 aktualnie jest promocja, zaczep sztywny górny, komputer spray, kola 9,5/36, rozwadniacz boczny cena ok. 63000 netto.

Wiadomość z agroFakt.pl

kekaccoaaa    1

Pilmet Plus 1618 zaczep sztywny górny, komputer spray, koła 9,5/36, rozwadniacz boczny, płuczki wirowe, hydrauliczna stabilizacja belki, oświetlenie, wałek homokinetyczny, głowice 4-pozycyjne... 57.500 netto.

PrzemoO    11

2018 komputer sprey, głowice 4, zaczep skrętny, koła 9,5/44, rozwadniacz  boczny, płuczki ok 70 netto cena katalogowa 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Vril
      Witam

Chciałbym Was poinformować że już zaczeli wypłacać dopłaty -ja wczoraj dostałem
      Kasa na koncie więc postanowiłem ją zainwestować w opryskiwacz i tu prośba do Was o poradę który wybrać .
      Założenie jest takie że opryskiwacz ma mieć zbiornik 1500-1600 l i belke 15m pracować na powierzchni 60 ha x średnio 4opryski na ha daje nam
      240 ha rocznie.

Znalazłem takie oferty:

Krukowiak -Apollo wesja standart ok. 33000 brutto

Pilmet wersja -1600 + pełna hydrałlika i elektryka zaworów ok.54000 brutto

Bury Pelikan FUll wypas (pełna hydrałlika i elektryka zaworów ) ok.44000 brutto

Dodam że jestem na vacie więc sobie go odlicze.

Proszę Was o porade bo mam mętlik w głowie i nie chcę kupić bubla

nikt nic nie poradzi ?
    • Przez PAWOO
      Chciałbym się dowiedzieć jakiś opinii o tym opryskiwaczu ponieważ jestem zainteresowany kupnem.
    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez rogas
      Czołem!
      Na wiosnę kupiłem "cudo" od biardzkiego o pojemności 1200 l i szerokości 15 m. Pojawił się problem podczas pryskania na skłonie ponieważ belka cały czas próbuje być poziomo czego efektem jest to, że jedna strona szoruje po ziemi a druga jest na wysokości ponad 2 m.
      Zastanawiałem się czy taki mój pomysł wypali:
      Przerobić poziomowanie z wahadła (jeden punkt łączenia i obrotu belki z opryskiwaczem) na trapez pojedynczy ale zamiast jednego ramienia założyć siłownik hydrauliczny dwustronnego działania.
      Czy taka modyfikacja pozwoli na hydrauliczne "dociąganie" belki równolegle do pola z zachowaniem stabilności na krótkich nierównościach?

• Przez macko25
      posiadam nowy opryskiwacz pilmet plus 2021 z komputerem i mam pytanie jak pryskam w automacie i pryskam 250 litrów na hektar i wszystkie sekcję są włączone to pokazuje mi ciśnienie 4.4 atmosfer A jak z zamknę jedną sekcję to pokazuje 3.6 atmosfer A nie powinno być 4.4 atmosfer?tak miałem przy starym opryskiwacz rozdzielacz stalocisnieniowy ale ręczny ale na komputerze pokazuje mi cały czas wydatek 250 litrów na ha niezależne od prędko ści jazdy
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.