maromar

zamykane drabinki paszowe

Polecane posty

maromar    18

Witajcie,

Ma ktoś z was zrobione w swojej oborze zamykane drabinki dla bydła? mam wąskie koryto pod ścianą bez przejścia, więc trzeba chodzić w korycie, chciałbym zrobić zamykane drabinki żeby bydło nie zrobiło mi krzywdy i żebym spokojnie mógł je nakarmić, mile widziane fotki, Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

peny259    11

wyślij mi swojego maila. jak będę miał jutro chwile to prześle fotki

Równie dobrze możesz tutaj dodać poprzez dodanie załącznika do posta

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez poprostumateo
      Witam. Orientuje się ktoś jaki jest koszt zwykłej, szarej kostki brukowej 8cm ? Może ktoś wie gdzie na Dolnym Śląsku można nabyć kostkę w dobrej cenie.
      Co prawda to nie forum budowlane, ale wydaje mi się, że wiele osób miało styczność z kostką brukową, a więc pewnie ktoś mi pomoże
    • Przez Kuba2345
      Witam mam gospodarstwo 15 ha i mam do zadania 2 pytania 
      - co opłaca się uprawiać na areale 15 klasy ziemi od 6 do 3? 
      -czy opłaca się rozwijać gospodarstwo? 
      Mamy podstawowe maszyny (oprócz Zielonkarskich) 
      Nie chodujemy zwierząt 
      Za wszelką pomoc dziękuję 
    • Przez MaciejEs
      Witam, znacie jakieś firmy budowlane w Wielkopolsce, które stawiają oborę, bukaciarnie od a-z ?
      Druga sprawa, polecicie kogoś kto robi projekty?
      Trzecia sprawa, macie kogoś kto robi operat środowiskowy?
    • Przez mustafakali
      Jak najtaniej wykonać wylewkę w stodole na jednej części miały by być bele a na drugiej zborze w big bagach co dać pod spód i jaki beton i jego grubość?
    • Przez Radek_Z
      Cześć wszystkim, 
      Chciałbym postawić hale łukową na fundamentach i murku. Zgłoszenie musi być, ale czy muszę czekać na pozwolenie ze strony starostwa?
      I gdybym chciał to przerobić na oborę musze składać jakieś wnioski czy bez zgłoszenia mogę „szaleć”?
      Kombinował ktoś tak lub orientuje się jak to wyglada?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.