xabi32

Przystosowanie samochodu do przewozu zwierząt !!!

Polecane posty

xabi32    6

Witam mam pytanie chodzi mi odnośnie przystosowania samochodu do przewozu zwierząt głownie chodzi o przewóz bydła . Zakupiłem samochód marki Lublin II z izotermą planuje wyciąć dziury, podłoga antypoślizgowa, klapa z tyłu, przegrody . Pytanie polega na tym co muszę teraz by inspektor weterynaryjny odebrał mi samochód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

najlepiej spytać inspektora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karat7    34

Jedź do powiatowego biura weterynarii i od nich się dowiedz  jakie kryteria musi spełniać auto.To oni bowiem wydają pozwolenia na przewóz zwierząt danym pojazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xabi32    6

Dzwoniłem dzisiaj do inspekcji nie wiem kto tam pracuje ale nie będę tego poruszał dodzwoniłem się odebrała miła pani i mówię ze mam pytanie co muszę zrobić by móc przystosować samochód do przewozu zwierząt aby inspektor mi je odebrał zadała pytanie po co mi to wiec jej mowie znowu ze chce przewozić zwierzęta w celu nie zarobkowym na własne potrzeby pytała się na jaka odległość mowie ze nie wiem i ona do mnie jeżeli pan przewozi bydło na własne potrzeby do 50 km nie potrzebuje pan takiego papierku a jeżeli powyżej to tak to jej mowie ze chciałbym wozić na dalsze odległości i co mam zrobić i tylko tyle mi powiedziała ze nie wie zapytałem to gdzie dostane odp na moje pytanie po czym pani znowu nie wiem 

Może znacie kogoś kto by powiedział jakie kroki muszę zrobić by uzyskać to pozwolenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

Kurs na przewóz zwierząt kosztuje 350zł. Ja robiłem w Ostrowie wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

Że możesz wozić zwierzeta powyżej 50 km od miejsca zamieszkania zgodnie z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"
       
    • Przez Ferdek07
      Składaliście wnioski o nadanie longin i hasła do zgłaszania zwierząt jak wam to się podoba i co wpisać w rubryke o miejscu pobytu/utylizacji zwierząt padłych czy coś takiego taka rubryka jest :rolleyes:
    • Przez Agata250621
      Mam pytanie . Czy będę mieć problem z zarejestrowaniem jeśli jałówka według mnie nie ma odpowiedniego wieku do wycielenia? I jaki jest odpowiedni wiek według przepisów do wycielenia?
    • Przez Holder
      Witam. Jaką mieszankę do zbioru na kiszonkę zasiać w tym momencie? Czy coś w stylu gorzowskiej uda się przyzwoicie zebrać do jesieni i zasiać np. pszenżyto. Kukurydza nie wchodzi w gre , 
    • Przez gabrysiaa
      witam, czy dobre są platki buraczane bez melasy dla opasów? 
      z góry dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam!! 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj