Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie brona wahadłowa to może jest dobra ale na lekką ziemie na iły nie da rady bo brył nie rozbije tylko po przesuwa a do uprawy wszystkiego to najlepsza będzie agregat aktywny wirujący.

Opublikowano

Raczej bryły na tych V klasach mało spotykane  :D

Spotyka się, ale takie,że zwykłą broną można je porozbijać  :P

Chodzi mi o to, czy nie będzie się zapychał itp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez kubaw1
      Witam, 
      Uprawiam sobie dla rozrywki ok 1.5 ha zboża. Mam traktor 85km. Co roku wynajmowane jakiegoś gościa żeby mi przygotował i zasial pole. Ale z racji tego że u nas wszyscy porezygnowali z rolnictwa to za bardzo nie ma kogo wynająć. I teraz moje pytanie ziemię mam ciężkie (mieszkam w Beskidzie) a chce kupić agregat. Czy lepszym rozwiązaniem będą ciężkie brony czy np brona wahliwa amazone? Dodam że nie chce wydawać majątku na ten sprzęt (1 ha upraw) a taki sprzęt byłby w moim zasięgu. A może ktoś z was ma coś takiego do sprzedania? 
    • Przez tomek14
      Witam mam pytanie jaka jest różnica między broną wirnikową a aktywną ?
    • Przez michalnh
      Witam,
      Mam do sprzedania mocną i solidną talerzówkę Akpil szerokość robocza 3m, więcej informacji w ogłoszeniu pod linkiem:
      https://www.olx.pl/oferta/talerzowka-brona-talerzowa-akpil-v-ka-3m-ciezka-mocna-jak-nowa-CID757-IDvFp55.html#919789e367
       
       
    • Przez dzony9203
      Witam.
      Zastanawiam się nad zrobieniem ramy do bron ciezkich.
      Myślę aby domyślnie miała 6-7 pól, składana oczywiście. Pewnie hydraulicznie. 
      Będzie to ciągnąć ciągnik o mocy 80 koni.
      Z jakiego materiału radzicie zrobić ramę? Profil, ceownik czy może dwuteownik? Jak grubość ścianki?
      Pozdrawiam.
    • Przez franky69
      Witam, 
      Czy możecie się podzielić doświadczeniami co do kąta pracy talerzy w bronach.
      Co producent to inne ustawienia talerza, ale które robi najlepszą robote 
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v