Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

iron    680
brona wirnikowa inaczej cyklotiler. jest też wahadłowa i rototiler i każda z nich jest aktywna bo napędzana od wom

daron64    498

Bierna to bierna - nie jest napędzana. Aktywna, to każda taka,  która jest zewnętrznie napędzana (wom) 

akmaly    238

Nie:)

Aktywna - czyli jak wyżej kolega napisał, każda która wymaga dodatkowego napędu z ciągnika, wirnikowa to jeden z rodzajów aktywnej.

Aktywna może być jako wirnikowa ( z wirnikiem poziomym i poprzecznymi ) i wahadłowa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Xardas321
      mam dylemat nie wiem co wybrać zetor crystal 150 czy moze new holland t6.145. Byłby to główny ciągnik w moim gospodarstwie na areale 40h
    • Przez jarekvip99
      Która z tych maszyn będzie lepsza gruber na 7 łap czy agregat do uprawy bezorkowej na 11 łap z podcinaczami? głównie chodzi o uprawę po żniwach po ściernisku na około 10-15 cm. która będzie lepiej mieszała wszystko?
    • Przez franky69
      Witam, 
      Czy możecie się podzielić doświadczeniami co do kąta pracy talerzy w bronach.
      Co producent to inne ustawienia talerza, ale które robi najlepszą robote 

• Przez Kondzio342
      Witam. Panowie zakupilem wapno 27ton. Wszystko super wapno weglanowe. Tylko nie ma czym go wysiac. po badaniach wyszlo ze zienie bardzo zakwaszone i wyliczyli doradcy okolo 5 ton na ha? Czy moge to rozrzucic rozrzutnikiem? To jedno dwa czy 5 ton na ha to dawka ok. Przy kwasowosci ponizej 5 czasami grubo ponizej 5?
    • Przez zielo0ony
      Witam serdecznie, 
      Przejrzałem nasze forum w poszukiwaniu opinii na temat traktorów wyższej mocy. Niestety nic sensownego nie znalazłem i w związku z tym postanowiłem założyć osobny temat. 
      Chciałbym aby każdy kto wie coś na ten temat się wypowiedział.
      Mamy do porównania Claas ARION, AXION oraz John Deere 7430 7530 lub 7720 7820.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.