Skocz do zawartości
agrowiktor

Rozsiewacz do nawozu

Polecane posty

Kamilo1888    31

woprol dolozysz 800 zł i masz bardzo dobry z nowych . a z używek to amazone zaf . sulky . kuhn może byś znalazł do poprawek :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez miles3147
      Witam. Jaki pług obrotowy polecacie do Ursusa 4514? Jaka może być jego maksymalna masa?
      Zdublował mi się temat. Proszę o usunięcie tematu.
    • Przez miles3147
      Witam. Jaki pług obrotowy polecacie do Ursusa 4514? Jaka może być jego maksymalna masa?
    • Przez lgruchala
      Jaki polecacie używany ciągnik o mocy ok. 200 km w cenie tak do 200 tysięcy? Osobiście zastanawiam się nad fendem. Słyszałem bardzo dobre opinie o fendt 924 vario. Moc przewyższa założenia ale podobno bardzo dobry ciągnik. Co wy sądzicie? Chodzi mi zarówno o awaryjność jak i o spalanie, cenę, komfort pracy. 
    • Przez Zibo123123
      Witam! Chciałbym prosić o dobrą radę.
    • Przez mieszko12k
      Witam. Chciałbym kupić pług obrotowy do Renault 103-14 4cyl 90km. Posiadam ziemię klasy 3. Jaką szerokość lemieszy, ile sztuk korpusów? O co chodzi z obrotem na dwa węże? Żeby odorać od miedzy potrzebna jest zmienna szerokość? Proszę o dobre rady oraz o pomoc w wyjaśnieniu co musi mieć pług żeby później nie żałować.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.