Skocz do zawartości
PatrykRylski

Case 5150

Polecane posty

Witam.

Co sądzicie o tym ciągniku. Pracował by ona na 50 ha. Głównie Orka,transport,uprawa i prasowanie. Głównie mi chodzi o niezawodność 

ile spali . Był by to główny ciągnik w gospodarstwie. Czekam na wasze opinie na temat tego ciągnika. :)

Taurus83    89

chce zmienić traktor a to jest jedna z opcji. z tego co się dowiedziałem to dobra maszyna tylko trzeba zwrócić uwagę na skrzynię i pompę hydrauliki, która również odpowiada za pracę skrzyni. regeneracja pompy bardzo droga a pompa ok 20 k 

znajomy ma 5150 Maxxtrac Pro i jest bardzo zadowolony z niego jak będziesz brał to bierz z półbiegami
przy pracy w polu jest to bardzo przydatne

Wiadomość z agroFakt.pl

Posiadam Case 5150 z 95r. Maszynka zdrowa. Oglądałem kilka sztuk ale samemu nie sprawdzisz skrzyni ani pompy głównej. Ja wziąłem gościa z serwisu CASE IH i pojechałem do paru komisów i sprawdził wszystko. Zapłaciłem około 1100 zł i warto by się nie nadziać.

Powiem ze mój już ma 7000h przepracowane i jest dobrym wyborem. Tylko płyny eksploatacyjne i filtry wymieniać na czas a koszty tego są spore. Jedna z bardziej niezawodnych maszynek. Mój posiada półbiegi i ma wolną skrzynie więc do transportu za wolny ale w pługu chodzi idealnie. W mojej galerii zobaczysz pług z jakim chodzi. Ma spory zapas mocy. Spalanie np w belowaniu 8l/h a w orce 12-16l/h. Obrabiam im około 30 ha własnego i po usługach. Z czasem chce zamontować do jego TUZ przedni z ERH( tu pozdrawiam Marian3p). Case ma z przodu TUR-a. Narazie jedynie co wymieniałem w nim to siłowniczki w drzwiach. Jak co to odpowiem na więcej pytań.

kalino30    4

znajomy ma 5150 Maxxtrac Pro i jest bardzo zadowolony z niego jak będziesz brał to bierz z półbiegami

przy pracy w polu jest to bardzo przyda

a pokaz mi wersje bez polbiegow z tego co wiem to takich nie ma 

BENNY82    35

oczywiście żawsze znajdzie się jakiś laik. tojest wersjaz półbiegami przełączanymi mechanicznie. co do 51.. to udane traktorki tyle ze trzeba uważać na pompe i główny zawór rozdzielający hydraulike

Siemka ! Mam Case 5140 i bardzo fajny ciągniczek z niego. Tak jak wyżej , sprawdź pompe , czujniki, i sprawdź ciśnienie na hydraulice. Są dwie wersje Powershit i zwykła. Polecam Powershift.

Edytowano przez LukaszJohn6930

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mrybka50
      Chciałbym się dowiedzieć czy lepiej kiszonke zbijać lżej czy mocniej ??
      Mam prase warframa z-543 i bardzo mocno zbijam nie wiem czy to dobrze ??
    • Przez Fuciu
      Witam. Kupiłem nie dawno rozdrabniacz do t 25, A że nigdy szybciej nie miałem nic na wałek to była jeszcze osłona zakręcona. Po odkręceniu zdziwiłem sie czemu jest 8 frezów. U trzech sąsiadów jest normalnie na 6. Czemu w moim jest 8 frezów ?
    • Przez kamil116620
      Witam.mam massey ferguson 5460 dyna4 moc 125km rok 2012 470mt.chodzi o to że na 4 biegu ciągnik nie ma żadnej mocy, jak mu podczepiłem przyczepę 8 tonową pustą to nie mógł ją uciągnąć 4a jescze idzie ale b,c i d to wcale.Wie ktoś co może być? mam go dopiero 2 tygodnie i nie mam pojęcia od czego zacząć.
    • Przez PatrykRylski
      Witam
      Chciałbym kupić nowy ciągnik na 50 ha.
      Mam teraz dwie c 360. Ciągnik ten będzie głównym ciągnikiem w gospodarstwie będzie pracował z pługiem,uprawą ziemi i transport.
      Myślałem nad Fendt 310 lsa http://olx.pl/oferta/fendt-310-lsa-z-tuzem-CID757-IDd90V5.html#414f53fa49 Proszę o wasze wypowiedzi i opinie na temat tego ciągnika.
    • Przez PatrykRylski
      Jaki pług wybrać będzie go ciągał case 5140 chciałbym usłyszeć wasze opinie na temat różnych pługów bo nie wiem jaki wybrać.