mixxion_agro

Ładowarka Avant 528 Plus

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mixxion_agro    130

Witam.
Przymierzam się do kupna miniładowarki Avant 528 plus z 2005 roku i chciałem się dowiedzieć jak najwięcej o tym modelu. Służyła by do wybierania obornika i rozdawania sianokiszonki. Z góry dziękuju

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kuba9449
      Witam
      Czy posiada ktoś informacje o ładowarkach firmy herkules? Chodzi mi np o coś jak w tej aukcji: http://allegro.pl/ladowarka-herkules-4x4-automat-model-2014-i4968552634.html
      Jak to się sprawuje? Jak bardzo jest awaryjne? Czy wystarcza mocy do prac ziemnych? Czy udźwig na papierze jest realny?
      Jakiekolwiek opinie mile widziane.
    • Przez LEX
      Jakiej mocy? Może ktoś ma którąś z tych i podzieli się wrażeniami?
    • Przez janislaw
      Szanowi Państwo, mój problem jest następujący. 
      W ładowarce Weidemann 5006 na ktorej pracuje pojawił się z pozoru błahy problem. Pękł przewód hydrauliczny ulokowany pod ramieniem ładowarki. Aby go wymienić muszę podnieść jak najwyzej to ramię, niestety cały olej uciekł gdy resztką sił dojechałem do warsztatu. Próbowałem podnieść to ramię za pomocą lewarka jednak gdy nim pompuję podnosi się wraz z całą ładowarką, wszystko jest zblokowane w jednej pozycji. Czy jest możliwość jakoś odblokować to ramię? Niestety nie posiadam instrukcji a w internecie po Polsku nic nie ma.
      Pozdrawiam.
    • Przez pete811
      Co sadzicie o ładowaczu Fortschritt T174 ? Jakie macie doswiadczenia z tym sprzetem? Chetnie poznam wasze opinie. Pozdrawiam.
    • Przez Laver
      Witam, byłem na oględzinach miniładowarki weidemann, ładowarka po zaparciu o ścianę nie mieli w ogóle kołami, przy ruszaniu też. Co może być przyczyną?
      Zmierzyłem ciśnienie na wyjściach od 3  sekcji pokazuje200 bar.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.