Polecane posty

Nikita_Bennet    178

Hmm. Od czego by tutaj zacząć.

Może od początku.

Fotka

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/eab8aa042d70deb7

pozioma blacha pod którą idą kable - jak to zdjąć?

Chce trochę posprawdzać czy nic nigdzie nie przecięte lub nie po przecierane.

Zaczęło się od problemów z kierunkowskazami a więc wiązka spod kierownicy do puszki z tyłu.

Z racji że jest rozebrany to bym i tutaj zajrzał ale jak się tam dostać aby za dużo nie rozkręcać.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

ptaszyna    152

Te kable idą prosto pod deskę rozdzielczą. trzeba w kabinie zdjąć osłony boczne i będziesz u celu.

Nikita_Bennet    178

tyle to akurat wiem, bo nie raz tam zaglądało się.

Chodzi mi sprawdzić je właśnie pod tą blachą, tzn czy nie ma tam gdzieś czegoś uszkodzonego. Wyciągnąć ich ani w jedną ani w drugą stronę się nie da przecież.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wladek_t25
      Witam, mam problem z temperaturą wody w ursusie. Wszystko podłączone jak należy, nowy zegar i czujnik. Gdy wcisnę kluczyk wskazówka drgnie tak samo gdy wyciągnę. Jak jest silnik rozgrzany to na zgaszonym unosi się raz do 60 raz do 80 stopni, a gdy jest zapalony to skacze albo wgl nie pokazuje. Co może być? Czujnik? Słyszałem że nowy może trafić się wadliwy. Zegar gdy dotknę zacisk od czujnika do kadłuby, masy wychyla się max w prawo czyli na 120 stopni. Nawet poprowadziłem na nowo kable i dalej tak samo...   co ciekawe zauważyłem że zegar nie reaguje na odłączenie od niego masy, dalej skacze aż w pewnym momencie przestaje. Może zegar nie potrzebuje „swojego” minusa?
    • Przez autoexpert
      Witam! Pomógł by mi ktoś z podłączeniem tej stacyjki jakieś foto jak jest u was podłączona? Mój ursus to 1234.
    • Przez mirasek
      Wiele razy było pisane że ktoś przerobił rozruch na 24V w 385, 902, 912, itp... ale nie znalazłem żadnego "know how" (jak gdzieś było to proszę o linka).

Czy ktoś mógłby nakreślić co jest potrzebne do przeróbki i jak ją wykonać aby zostawić instalację na 12V a tylko rozruch zrobić 24V, tak aby to miało ręce i nogi? Czekam na wszelakie pomocne sugestie, bo dwóch użytkowników tych wspaniałych ciągników jest bardzo zainteresowanych tematem
    • Przez Dominik655
      Witam potrzebuję porady: 
      Ciągnik ursus 5314.
      Nie działają kierunkowskazy. Światła awaryjne dzialaja. Co moglo się stać? Wcześniej zrobiło się zwarcie ale kable zostały zailozowane i działało ale krótko. Proszę o poradę 
      Czy przerywacz jest jeden do kierunkowskazow i awaryjnych?
      Jaki kolor przewodu do którego wejścia w włączniku kierunkowskazów są: Biały zielony i brazowy oraz R ,L , 49 NA WŁĄCZNIKU
      Będę wymieniał włącznik bo się rozpadł.

• Przez Bartizi00m
      w moim ursusie chyba jest cos z rozrusznikiem bo raz zalapie a raz nie jak naciskam starter to slychac takie tykanie tylko czasami odpali za pierwszym razem a tak to trzeba wciskac ten starter i wciskac
      pomocy!! pewnie odpowie mi arosso
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj