Skocz do zawartości
misza9128

Kupno używanej prasy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasy
misza9128    15

Witam ! Panowie potrzebuje waszej pomocy odnośnie zakupu używanej prasy zmiennokomorowej lub prasoowijarki , maszyna musi być wyposażona w rotor , noże oraz obwiązywanoe siatką , jakie prasy byście polecali ?

Kajtek_1    13

Z prasoowijarek wybrałbym kronen kolega ma taką od 4 lat robi rocznie 1500 bel i jest bardzo zadowolony jedyna awaria to zatarte łożysko ale to z jego winy. Tylko że on kupił nową
Z prasoowijarek wybrałbym kronen kolega ma taką od 4 lat. Robi rocznie 1500 bel i jest bardzo zadowolony jedyna awaria to zatarte łożysko ale to z jego winy. Tylko że on kupił nową

Wiadomość z agroFakt.pl

Kajtek_1    13

Jeśli brak ludzi do pracy to tak. Kumpel robi sam z żoną więc do owijarki brak pracownika temu wybrał prasoowijarkę na 1500 beli

misza9128    15

Rocznie robię około 1500-1600 bel(sianokiszonka,siano oraz słoma)
Czy prasoowijarko mozna zbierać słome?
Dodam również, że myślałem teź o claas variant 3xx RC oraz claas rollant 255 RC z owijarką ;)

mfek3050    59

Można prasować, tylko ustawiasz żeby Ci nie owijało balota. A rollant w słomie to ponoć masakra, baloty się zatrzymują często.

Kajtek_1    13

Z tym zatrzymywanie bel to prawda u nas jeden ma classa to w tym roku prasowałem mu słomę a i class nie ma haków ma zamki hydrauliczne

misza9128    15

W okolicy mam taką za 55k i z wygladu jak na swoje lata to przyzwoicie wygląda :)
Czy jest możliwość demontażu owijarki na czas zbioru słomy?

Kajtek_1    13

Wenger to dobra prasa belki elegancko zbite tych pras w okolicy jest sporo. Nie ma takiej potrzeby żeby demontować owijarkę ustawiasz na sterowniku i robisz bez owijarki. Tylko ta prasa ma duże zapotrzebowanie mocy. Z jakim ciągnikiem będzie współpracowała?

lks91    6

Może być te Lely. Rozejrzyj się za Krone VP lub Claasem Variant. JD z rotorem podobno nie wypał.

Kajtek_1    13

Nh spoko da rady z tym lely mogę śmiało powiedzieć że będziesz pan zadowolony jak wybierzesz tą prasę

misza9128    15

Czas pokaże co panowie czy bede zadowolony , ale dziekuje za pomoc i pozdrawiam . ;)
Jeżeli ktoś miał jakąś rade bądź opinie o tego typu sprzęcie byłbym bardzo wdzięczny . :)

Skoczek1994    31

Ja posiadam poprzedniczkę prasy którą masz na myśli, czyli RP 200 Master Cut. Posiada pełne wyposażenie czyli rotor, noże, siatka sznurek, szerokie ogumienie, itp., jak narazie nie było z nią żadnych problemów. Współpracuje z Mtz 82, i chodzi naprawdę przyzwoicie, także rp 220 możesz brać z zamkniętymi oczami.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się