misza9128

Kupno używanej prasy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasy
misza9128    17

Witam ! Panowie potrzebuje waszej pomocy odnośnie zakupu używanej prasy zmiennokomorowej lub prasoowijarki , maszyna musi być wyposażona w rotor , noże oraz obwiązywanoe siatką , jakie prasy byście polecali ?

Kajtek_1    13

Z prasoowijarek wybrałbym kronen kolega ma taką od 4 lat robi rocznie 1500 bel i jest bardzo zadowolony jedyna awaria to zatarte łożysko ale to z jego winy. Tylko że on kupił nową
Z prasoowijarek wybrałbym kronen kolega ma taką od 4 lat. Robi rocznie 1500 bel i jest bardzo zadowolony jedyna awaria to zatarte łożysko ale to z jego winy. Tylko że on kupił nową

Wiadomość z agroFakt.pl

Kajtek_1    13

Jeśli brak ludzi do pracy to tak. Kumpel robi sam z żoną więc do owijarki brak pracownika temu wybrał prasoowijarkę na 1500 beli

misza9128    17

Rocznie robię około 1500-1600 bel(sianokiszonka,siano oraz słoma)
Czy prasoowijarko mozna zbierać słome?
Dodam również, że myślałem teź o claas variant 3xx RC oraz claas rollant 255 RC z owijarką ;)

mfek3050    83

Można prasować, tylko ustawiasz żeby Ci nie owijało balota. A rollant w słomie to ponoć masakra, baloty się zatrzymują często.

Kajtek_1    13

Z tym zatrzymywanie bel to prawda u nas jeden ma classa to w tym roku prasowałem mu słomę a i class nie ma haków ma zamki hydrauliczne

misza9128    17

W okolicy mam taką za 55k i z wygladu jak na swoje lata to przyzwoicie wygląda :)
Czy jest możliwość demontażu owijarki na czas zbioru słomy?

Kajtek_1    13

Wenger to dobra prasa belki elegancko zbite tych pras w okolicy jest sporo. Nie ma takiej potrzeby żeby demontować owijarkę ustawiasz na sterowniku i robisz bez owijarki. Tylko ta prasa ma duże zapotrzebowanie mocy. Z jakim ciągnikiem będzie współpracowała?

Gość lks91   
Gość lks91

Może być te Lely. Rozejrzyj się za Krone VP lub Claasem Variant. JD z rotorem podobno nie wypał.

misza9128    17

Czas pokaże co panowie czy bede zadowolony , ale dziekuje za pomoc i pozdrawiam . ;)
Jeżeli ktoś miał jakąś rade bądź opinie o tego typu sprzęcie byłbym bardzo wdzięczny . :)

Skoczek1994    239

Ja posiadam poprzedniczkę prasy którą masz na myśli, czyli RP 200 Master Cut. Posiada pełne wyposażenie czyli rotor, noże, siatka sznurek, szerokie ogumienie, itp., jak narazie nie było z nią żadnych problemów. Współpracuje z Mtz 82, i chodzi naprawdę przyzwoicie, także rp 220 możesz brać z zamkniętymi oczami.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez grzegorz1988
      Witam.mam pytanie czy zna ktos firme zeuspackaging oferuja siatki do bel.jakies opinie?
    • Przez Elvis1090
      Witam mam zamiar kupić nową prasę do 80tys brutto... myślałem o ursusie z-597 tylko że niema ich za wiele na rynku i ostatnio sytuacja w ursusie kiepsko wygląda więc zaczynam się wahać... może ktoś poleci jakąś fajną prasę w tych pieniądzach dobrze by było jakby miała rotor. 
    • Przez dawidx
      Witam interesuje sie zakupem tych 2 pras. pytanie do użytkowników która prasa będzie lepsza pod względem zgniotu i awaryjności. Dodam ze nowy model JD jest zmodyfikowany i ma rotor z wiekszych pras serii 900 i lepsze łozyska tak mi powiedział dealer. A najważniejsze pytanie jak z zapotrzebowaniem mocy w Mchale v660 z jakimi ciagnikami pracujecie. Ja mam jd 6330 i Agrotrona K110.
      cenowo McHale jest 7 tyś droższy (bez hamulców) od JD.
      Pozdrawiam 
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.