Polecane posty

Terlik1994    0

Witam,

Jaki przedni TUZ polecacie do Deutz Fahr agrofarm 410 (85KM)? Maksymalny udzwig podnośnika wynosi 1800kg. Wykorzystywany głownie będzie do odśnieżania.

Pozdrawiam

Edytowano przez Terlik1994

SZKOPSSON    3

Jak do odśnieżania tylko to Ci tuz nie jest potrzebny bo plug do sniegu można zamotowąć bezpośrednio do ramy ciągnika 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Primorac
      Panowie mam nie mały problem z Agrofarmem, mianowicie dość często mi się przegrzewa. Wcześniej było to bardzo notoryczne ale po wymianie termostatu trochę się  to unormowało ale nadal nie jest idealnie. Ubywa mi płynu chłodniczego ale oleju nie przybywa, w zbiorniczku robi się małe ciśnienie. Czy to na pewno uszczelka pod głowicą czy są jeszcze jakies inne możliwości ? 
    • Przez Juzeffff
      Witam! Mam problem dotyczący układu hydrauliki zewnętrznej w ciągniku Deutz Fahr Agrotron 215, mianowicie po wciśnięciu klawisza odpowiadającego za otwarcie elektrozaworu układ nie uaktywnia się, z kolei gdy ruszymy kierownicą układ staje się aktywny. Natomiast na drugiej parze złączy hydraulicznych na chwilę pokazuje się dioda informująca o kierunku przepływu oleju, a następnie gaśnie. Co może być powodem niedomagania? Ciśnienie układu wynosi od 180 do 200 atmosfer. 
      Pozdrawiam! 
    • Przez Mixser0997
      Witam posiadam ciągnik deutz fahr agrotron 6.00s z 1996r. Pojawił się problem z ehr. Po przekręceniu kluczyka nie zapala się pomarańczowa dioda, a podnośnik nie reaguje. Jedynie można podnosić i opuszczać guzikami z błotników.
      Ktoś wie co to może być? Jeśli tak proszę o pomoc
    • Przez kisiel123
      Witam. Miał ktoś  może problem z kontrolkami na pulpicie  ? nie działają żadne ......  wszystkie czujniki silnika i kombajnu .  działają  tylko od świateł awaryjnych kierunkowskazów oraz świateł długich. Sprawdzałem bezpieczniki ale wszystko jest ok. Z  góry dzieki za pomoc 
    • Przez Bercik92
      Witam. Czy wymienialiście w swoich agrofarmach gumowy drążek kierowniczy (ten przy kole) ? jak wygląda taka wymiana? czy trzeba pózniej od nowa ustawiać zbieżność kół? czy samemu to robiliście czy wzywaliście serwis? Ponieważ ta guma mi "opadła" i koła się rozbiegają

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.