Kuba1212

Chłodnica do Renault 75.14 RS

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kuba1212    13

Witam. Niestety nadszedł czas wymiany chłodnicy w renówce 75.14 RS. Czy ma ktoś z was jakiś namiar na tanią chłodnicę? Preferowana nówka. Widziałem tylko 2 ogłoszenia, może ktoś z was wymieniał nie dawno i miał by namiar?
Z góry dziękuję i Pozdrawiam.

Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Karol445    41

Znajdź firme która wymieni tylko rdzeń chłodnicy a głowiczki pozostawi stare (ja tak zrobiłem w swojej 751.4) bo nowa to chyba cena ciągnika albo niewiele mniej Koszt takiej wymiany mnie wyniósł 700 zł i miałem 2 letnią gwarancję na szczelność.

Edytowano przez Karol445

Kuba1212    13

A mógłbyś podać namiary na tą firmę? Czy to pewna metoda?

Ktoś może zna numer tej chłodnicy, te co znalazłem- np. http://www.diesel-masz.pl/7700651604-Ch-odnica-Renault-d7591.htm jest nie do tego modelu.
Moze ktoś podpowie?

Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Renault85-15TX    176

http://olx.pl/oferta/renault-czesci-skrzynia-silnik-CID757-ID8qE6L.html#5d14bc60d4;promoted 

Pytaj tutaj gość ma dużo używek może coś pomoże a też prowadzi sklep z częściami nowymi naprawdę ma spory wybór i posiada prawie wszystkie części a jak czegoś nie ma to sprowadzi bez problemu. Nawet cenę idzie z nim negocjować czy to nowej czy używanej części. 

Vixa balet :D

Karol445    41

Znajdź sobie serwis najbliżej siebie. Wpisz w google naprawa chłodnic  i ci wyjdą serwisy Ja korzystałem z

VANCOOLER MAREK SZAPIŃSKI ul. Dolina Zielona 9A, 65-154 Zielona Góra

Ale to jest sieciówka i mają swoje oddziały w innych miastach.

Kuba1212    13

http://olx.pl/oferta/renault-czesci-skrzynia-silnik-CID757-ID8qE6L.html#5d14bc60d4;promoted 

Pytaj tutaj gość ma dużo używek może coś pomoże a też prowadzi sklep z częściami nowymi naprawdę ma spory wybór i posiada prawie wszystkie części a jak czegoś nie ma to sprowadzi bez problemu. Nawet cenę idzie z nim negocjować czy to nowej czy używanej części. 

Dzwoniłem- cena 8000zł zwaliła mnie z nóg, mówił iż taniej nie znajdzie, chyba ze używkę, ale mówił żebym szukał, bo nie ma.

Karol445

Powiedz mi jak się sprawuje ta chłodnica. Dzwoniłem, mają oddział koło Łodzi i mają mi wycenić. A ty jak oceniasz? Wytrzyma to? Solidnie wykonane?

Kuba1212    13

SP i LS mają taką samą chłodnicę, ale ona jest inna (tak wynika z moich poszukiwań) . Te modele są jeszcze w starszej masce, a po wymiarach znalezionych w sieci wywnioskowałem że się nie nada- była węższa.

Karol445    41

Miałem tą chłodnicę rok i nie było problemów potem sprzedałem cały ciągnik i dalej nie wiem co się działo ale robota wyglada na solidną tym bardziej że rdzeń jest fabrycznie nowy cały robiony pod wzór a lutowane na miejscu sa tylko głowiczki górna i dolna więc oważam że jakość nie odstępuje od fabrycznie nowej

Kuba1212    13

Oddałem chłodnicę do firmy VANCOOLER- zobaczymy jak to wyjdzie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BartekSzulc
      Witam. Mam problem w renault 103-54, mianowicie rewers nie zawsze wchodzi do tyłu, prawdopodobnie widełki rewersu sie podtarły. Mam pytanie jak sie do nich dostać? Trzeba rozpoławiać ciągnik lub zdejmować/unosić kabinę? Dodam że rewers jest mechaniczny, a skrzynia bez żłów zając, 4 zakresy po 4 biegi.
    • Przez GRWielkopolska
      Witam mam problem z ciągnikiem Renault 133.14 chłodnica jest umyta a ciągnik się grzeję.Proszę o odpowiedź
    • Przez nuszka007
      Witam, mam problem z Renault Ares556rx. Nie załącza się napęd, a świeci się kontrolka. Nim oddam go do mechanika chciałbym samodzielnie dojść o co chodzi jeśli to możliwe. Oleje i filtry po wymianie, po podlewarowaniu przodu można poprzez koła zakręcić wałem zarówno na włączonym jak i zgaszonym silniku. Frez na wale ok. Chciałbym zacząć od podstaw typu bezpieczniki i elektrozawory lecz nie wiem gdzie owe się znajdują. Nie ma też bezpiecznika i przekaźnika typowo od napędu. Pomożecie? Pisałem w innym temacie lecz bez odpowiedzi.
    • Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Renault.
    • Przez dawid464
      witam mam pytanie czy silnik d226-6 rożni się czymś oprócz tubro od td228-6 mają one takie same pojemności, tłoki ???
      czy są morze to inne silniki różniąc się od siebie czy są dostępne części do td228-6 ????

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.