D-e-x-t-e-r

Gdzie oddać silnik do remontu ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Silnik
D-e-x-t-e-r    2

Witam, czy ma ktoś sprawdzony zakład gdzie naprawiają silniki. Najlepiej wielkopolska lub lubuskie, mieszkam w okolicach Poznania. Muszę oddać silnik od Rekorda do regenaracji. Słyszałem że podobno w Kostrzyniu nad Odrą naprawiają.. 

Karol445    45

Kolego mieszkam w lubuskim i moge polecic kilka zakładów, ale ja woże zwykle do Auto Moto Szlif w Gorzowie ul Wyszyńskiego Dobrzy sa tez u Szczepanika w Torzymiu a o Kostrzyniu słyszałem pochlebne opinie ale nie tym nad Odrą tylko tym koło Poznania

Edytowano przez Karol445

D-e-x-t-e-r    2

Zgadza się z tym kostrzyniem chodzi o ten pod poznaniem, musze dzwonić do nich i sie dowiedzieć ile kasują za remont. a ten szczepanik to mozesz podesłąć linka bo nie znalazłem w necie...

Wiadomość z agroFakt.pl

Mikos22    2

Na Lubelszczyźnie mogę Ci polecić zakład: "Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych"
Krzysztof Krawiec
Paciorkowa Wola Nowa 69
26-700 Zwoleń.

tobi866    152

a ja polecam; Zakład Usługowo-Handlowy

Szlachcic Jan

Strykowice Górne 346 26-700 Zwoleń

tel:728805520

ja brałem od nich silnik do c360 i jestem zadowolony

nikolas29    282

Na Lubelszczyźnie mogę Ci polecić zakład: "Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych"

Krzysztof Krawiec

Paciorkowa Wola Nowa 69

26-700 Zwoleń.

ja jetem z łodzkiego i jak robic to tylko tam...jak kolega mikos pisze

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Lukecki
      Witam użytkowników, 
      Zakładam temat, gdyż chcę się trochę dowiedzieć o tym kombajnie, jednak w internecie nie mogę znaleźć jakichkolwiek rzetelnych informacji. Słyszałem o mankamencie w postaci zagrzewania się silnika w czasie pracy, chciałbym się dowiedzieć jak często to się zdarza.  Również chce zaczerpnąć nieco informacji o typowych usterkach. Z góry dziękuję za info i pozdrawiam 
    • Przez zymek
      Witam
      Kupiłem Rekorda Z058 i bardzo gryzie ziarno. Klepisko proste, cepy proste wszystko w dobrym stanie. Regulacja obrotami nic nie daje.
      Czy możliwe że jest zamontowane klepisko z supra?
      Może ktoś miał podobny problem i coś poradzi.
    • Przez 19Damian89
      Witam juz od 2 sezonow wojujemy ze wspomaganiem .. czasem zalapie i kreci sie dobrze a czasem az szkoda gadac ... a postoju jak sa kola uniesione w prawo sie w miare kreci ale w lewo trzeba bylo sie nie zle nasilowac..

Orbitrol wymienilismy i silownik z tylu tez..

co moze byc przyczyna braku wspomagania
    • Przez warchest
      witam mam taki problem z rekordem czerwonym ktory polega na tym ze strasznie brudno młóci nam zboze najgorzej w tym roku było z pszenzytem gdyż bardzo duzo kłosów szło do zbiornika ogromne ilosci wrecz i w pszenice idzie duzo słomy i osiorów czyli plew . a znowu jak owies cieliśmy to tez bardzo duzo słomy szło w czym moze byc przyczyna ? rozmawiałem z pewnym mechanikiem i powiedzial ze byc moze górne sito trzeba wymienic bo mogło luzów dostać bo dolne sito jest dobre . jak myślicie czy to lezy przyczyna tylko w tym górnym sicie ze za duzo przepuszcza na dolne i dolne tego nie przeczyszcza dobrze czy jaka inna tego moze byc przyczyna ? bo przykładowo wymienie górne sito a jak nie bedzie to to co może być innego ? czy ktos tak miał z tym kombajnem  ? wkurza mnie ten kombajn bo ludzie nieraz duzo gorszymi złomami i czyściutko im młóci 
    • Przez Jacek3p
      Witam wszystkich mam pytanie odnośnie bizona rekorda mam okazję kupić tanio z padniętym motorem i zastanawiam się czy z Supra da radę bez turba bo co słyszę to te z rekorda siadają z tą turbina i dużo pala z zwykłym sw400 mam dobre doświadczenia i nie odczulem nigdy by mu mocy brakowało nawet z sieczkarnia i nigdy mi się nie zagrzal co prawda motor zdrowy praktycznie nie pije oleju no ale superek już zmienił właściciela tylko czeka na pogodę by móc odjechać :/ 
      I jak panowie mieliście doczynienia z taką przeróbka za od z góry dziękuję 😊

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.