Skocz do zawartości
KrzysztofLewandowski

renault 133.14

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
BIZULEK    6

Musisz kolego otworzyć zawór nagrzewnicy , wtedy spłynie woda , ale najlepiej zalej płynem...

Wiadomość z agroFakt.pl

IwonaBabiel    0

Witam Panowie czy możecie pomóc w typowej pewnie dla was sprawie czyli wymiana sprzegła ,docisku w Renault 133-14. Już prawie nie można nim ruszyć a ja chcę pomóc mężowi przy remoncie ale sami rozumiecie co baba umie więc pytam znawców tematu. Jaki byłby koszt wymiany,remontu i robocizny takiego elementu. Z góry za podpowiedz i pomoc wielkie dzięki

z tego co wiem oryginalna tarcza kosztuje ok 1800zl ale znajomy mi mówił że robią podobne za ok 600 i nic niemal różnicy. a co do wymiany jak się ma sciski to można samemu wymieniać. a jeszcze trzeba sprawdzic cży pedal sprzęgła dobrze odbija bo wtedy jest poślizg
mam pytanie czy macie jakieś sposoby na ucieknacy olej na łączeniu skrzyni bo niemam czasu na rozkrecanie? kleilem różnymi klejami i tak olej przecieka a jak wiadomo olej do tych ciagnikow do tanich niezalezy

szymonl    2

Jak leci z łączenia silnik-skrzynia to klejenie nic nie da bo puszczają simmeringi. Jeśli na łączeniu skrzynia-most spróbuj dokręcić śruby, czasem mogą być poluzowane lekko. 

szymonl    2

No to proste - ciągnik do rozpołowienia. Jak zajrzysz przez dekiel/kratkę/zaślepkę do obudowy sprzęgła to powinna być od oleju w środku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się