karol45010

problem z posuwem tytan 7

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Tytan
karol45010    0

mam problem z posuwem  hydrauliczny w tytan 7 

strasznie wolno ten posuw działa.... myślałem że to jest wina mojego ciągnika (ciągam go case 745xl) ale ostatnio przyjechał do mnie mój kuzyn i podczepił mój rozrzutnik do swojego nowego case i był to samo też wolno chodził, a więc tak sobie myślę czego jest to przyczyna? Czy może są na silniku lub przewodach hydraulicznych jakieś dławiki które zmniejszają ciśnienie? Jeśli ktoś zna odpowiedz na moje pytania proszę o szybką odpowedź   :)

od nowu to miał czy tylko teraz to sięstało

Pomogłem wciśnij strzałkę obok   :rolleyes:

Mój kanał na YT

www.youtube.com/Rolniczy Team z Podlasia

Oglądaj Komentuj Subskrybuj aby być na bieżąco   B) 

Wiadomość z agroFakt.pl

lukaschels    58

oryginalnie ma talie pokretlo z skala do 10 i tam powinno sie ustawiac, obornik woze na 4-5 a wapno na 6-7. na 10 tylko kukurydza i tylko w tym przypadku mógłby szybciej suwac

karol45010    0

wiem że jest tam pokrętło i nim reguluje. właśnie o to mi chodzi zeby w kukurydzy szybciej suwał bo mi biegu w ciągniku brakuje

a powiedz mi jaki olej można dolać do przekładni bo mi stanu nie pokazuje 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maciek21
      Jaki rozrusznik do ciągnika 95 km mam na oku unie tytan 11 na tandemie czy 95 km wystarczy 
    • Przez MafiaLolek
      Witam, mam do wyboru w nowym roku kupic prase lub rozrzutnik 1 osiowy
      Cena Prasy to 2000zl jednak prasa wymaga wkladu finansowgo i duzo czyszczenia, prasuje 1 ha slomy rocznie i 0.80 ha siana, Prasa to model z 224
      Cena rozrzutnika to 3000 bez wkladu wlasnego rozworze  rozrzutnikow rocznie
      Co sie oplaca bardziej ?!
    • Przez adamek1942
      ładowność nominalna 6,5 tony
      - adapter 2 walcowy pionowy,
      - zasuwa hydrauliczna,
      - deflektory,
      - wał napędowy szerokokątny,
      - osłona tylna adaptera.
      cena 80 brutto co o tym myślicie ?? ;D
    • Przez KrychxU
      Witam, chciałbym zasięgnąć porady, czy z 7 tonowym rozrzutnikiem firmy leboulch który posiada 3 wałki rozrzucające poradzi sobie Zetor 7211?
      Czy takum rozrzutnikiem dam radę rozsiewać wapno? 

• Przez blake17
      Jakis czas temu zlamal mi sie rozrzutnik na zaczepie. Padl pomysl zeby zdjac aparat i zostawic sam posuw. Bedzie sluzyl jako przyczepa do wywozu obornika. Pozostala kwestia przeniesienia napedu, przy zlamaniu skrzywil sie i rozlecial wal. Nie moge znalezc zadnego katalogu i nie mam pojecia jak to zlozyc. Pomoze ktos? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.