wojtek15

John deere serwis wrocław

Polecane posty

wojtek15    7

Witam
Szukam kogoś to umie naprawić i ma komputer do john deera okolice Wrocławia . Jeśli znacie kogoś napiszcie

Kowal6630    2

Ja kupilem johna w Chemirolu i serwisant do mnie dojezdza nie wiem ile ma dokladnie ale cos ponad 150km
I ma komputer i jest ogarniety super tylko nie wiem czy dojechal by do Ciebie

iron    841

a w polboto czy agroefekt nie maja? znaczy sprzęt pewnie mają tylko czy umiejętności też za tym idą to inna sprawa

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmerxx97
      Witam forumowiczów   pisze do was z zapytaniem gdzie kupujecie części do waszych jelonków    Oczywiście pomijając "SERWISY" gdzie ceny są czasami kilkukrotnie większe.
    • Przez sylwek71
      Może ktoś miał podobny problem w kombajnie JD 1170: po podniesieniu hedra do gory powoli opada, nie ma przecieków. Czego to może być przyczyna?
    • Przez Milosz2593
      Ciągnik pali tylko po wielokrotnym przekręceniu kluczyka, wymieniliśmy stacyjkę ale to nie pomogło. Pomóżcie bo niedługo żniwa i będzie problem. Gdzie jest przekaźnik w Jochn Deere 7810 lub w innych starszych modelach 
    • Przez 3gralins1993
      Witam pacjent john deere 6420 problem polega na tym ze podczas przekerceniu kluczyka ,pali bezpiecznik f04/4 15A , ze stacyjki jest to przewod koloru brazowego lecz do przekaznika rozrusznika, dochodzi kolor niebieski . tak samo jest z przewodem zielonym od recznego grzania swiec zarowych prad w stacjce wychodzi na przewod lecz ma przekaznik obok alrernatora juz nie dochodzi . Mial ktos taki problem?
    • Przez Wojcik1329
      Witam wszystkich
      Poszukuje schematu elektrycznego do john deere 1630. 
      Jesli ktoś by miał też schemat lub jakąś książkę serwisowa do 1630. 
      Z góry dzięki wielkie 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.