Skocz do zawartości

Polecane posty

Witajcie. Nie znalazłem tematu na forum więc zakładam nowy... Potrzebuję szatkownicy, ale nie za bardzo wiem jaką wybrać. Do szatkowania byłoby około 50-60t kapusty. Tak więc nie musi to być jakaś super wydajna maszyna. Może ktoś podpowie :)

kizak    100

U nas podlaskie to się kupowało,i kupuje takie od ruskich cena bodaj od 180 zł,przy zmianie ostrzy to i zieniaki potarkuje.   Zapraszam co drugą środę do , Suwałk to kupisz i z gwarancją w Puńsku ,a może to litewskie :blink: ,ale prawie każdy to ma ;)  :rolleyes:

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    261

w warszawie na ul. boleslawa chrobrego jest zaklad ktory takie rzeczy robi wodze tam tarcze do ostrzenia koledze jak jadę do wawy nie wiem jak to się nazywa ale oni takie produkują ze stali nierdzewnej

ZETOR TEAM

kizak    100

Ja wklepywałem o elektrycznej tak nie pamienta z 400 w może 300wat 'ale ręcznie to u nas praktycznie nikt nie        hebluje    :blink:  ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.