ferguson675

Problem z case 1494

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ferguson675    1

Witam, mam mały problem z moim Casem. Mianowicie ciężko pali na zimnym, ale jak się rozgrzeje to pali na dotyk. Ktoś wie co może być tego przyczyną? Druga sprawa, to czy ktoś wie jak sprawdzić ustawienie zapłonu w tym ciągniku bez zdejmowania chłodnicy?

sebe1033    130

miałem tak z john 2650 i mtz a przyczyną były lejące wtryski tyle że to było przy temperaturze poniżej zera , a nie teraz . W obu przypadkach pomogła wymiana końcówek i całych wtrysków (john ołówkowe-kompletne)

ferguson675    1

Sprawdzałem wtryski i wszystkie mają katalogowe wartości: dobre ciśnienie i ładnie rozpylają wiec to na pewno nie wina wtrysków. Odkręciłem głowicę i dałem do roboty, wymieniłem pierścionki na tłokach i dałem nowe panewki. Może to wina zaworów? Ma ktoś inne pomysły? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Wiadomość z agroFakt.pl

ferguson675    1

Okazało się, że dwa gniazda zaworów były ukruszone i nie trzymały kompresji. Po remoncie głowicy traktorek odpala od strzała :) Dzięki wszystkim za odpowiedzi :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Maikel1987
      W sobotę jadę obejrzeć case 5120 z 93roku . Powiedzie  na co zwrócić uwagę przy oględzinach żeby się nie nadziac  na coś . On za nie go chce 49 tys zł . Niby jest cały sprawny bez wycieków. I czy w ogóle polecacie zakup takiego ciągnika ? 
    • Przez pulek227
      Witam,
      Mam maly problem w ihc 955 a mianowice chodzi o wspomaganie.
      na cieplym oleju na malych obrotach dosc ciezko chodzi wspomaganie przy dodaniu gazu chodzi leciutko.
      czy cos mozna z tym zrobic zeby lzej chodzilo.
      czy gdzies jest zawor ktory mozna podkrecic zeby w ukladzie bylo wieksze cisnienie?
    • Przez PronarekP5
      Witam kolegów , kupiłem Case CS 110 , ciągnik miał problemy przy odpaleniu na zimnym silniku poniżej temparatury na zewnątrz 0* , i był na moje oko mulowaty trochę ,  i od tego się zaczęło ... Wymontowalem pompę wtryskową i poszła do sprawdzenia , pompa ok wszystko elegancko , ale teraz problem z ustawieniem jej ponownie , ustawiałem wg. znaków i blokaz ciągnik za Chiny nie odpali dymi jak wściekły i nic , czyli nie to miejsce , cechy na pompie ok , blokada na kole zamachowym , i nic , nawet był na GMP ustawiony i pompa na cechy i nic, różne kombinacje były próbowane , i nic , czy ktoś z was ma skuteczny patent na zamontowanie i ustawienie pompy wtryskowej w silniku sisu ? 
    • Przez roporolnik
      witam wszystkich forumowiczów i zapraszam do wrzucania materiałów pomocnych odnośnie modelu ih jx 60 . Sam poszukuję książki napraw do tegoż modelu lecz znaleźć nie mogę.  Najmilej widziane będa rysunki, schematy, instrukcje napraw i obsługi.  Myślę że w Polsce jest wielu posiadaczy tego ciagnika wiec wszelkie materiały napewno okażą sie przydatne.
    • Przez Lukasz123456
      Wyswietlacz cyfrowy nic mi nie pokazuje jak zapale ciągnik. Jedynie jak włączę zapłon to pokazuje kontrolke od ładowania . A jak włączę na świecie żarową to pokazuje motogodziny . Jak to można naprawić? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.