Polecane posty

tom31    11

Witam drogie Panie i szanownych Panów;)) ja z zapytaniem czy posiada ktos moze agregat polonek 3m z f-rmy Tolmet ;daje linka;http://tolmet.pl/polonek/94-polonek-270.html   planuje zakup tego do ursusa 912 3m na gleby 4,5 i 6 klasa mysle ze sobie spokojnie poradzi,bedzie bez ogladania nieba.Prosze o jakies opinie wypowiedzi ludzi co uzytkuja ta maszyne badz widzieli w pracy,pozdrawiam

mariusz4321    42

Witam. U mnie 2.7 współpracuje z Lampo70, z udźwigiem nie ma problemów nawet przy pełnym siewniku więc 912 powinien sobie poradzić bez problemu.

tom31    11

Mariusz powiedz jak z jakoscią wykonania nic niepeka na spawach itd...ładnie robi robote?długo juz go użytkujesz

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusz4321    42

Wykonanie jest naprawdę solidne(550 kg wagi).Wszystkie elementy są cięte plazmą(tak mówił przedstawiciel) i widać przez to, że są bardzo dobrze spasowane.  Narazie pracował tylko jeden dzień ale wrażenia są dobre :) ,hydropak z dwoma siłownikami sprawia, że siewnik jest   stabilny i nie kołysze się w czasie jazdy. Struny w wałkach mają 8 mm grubości, a sam wałek wygłąda bardzo masywnie. Fajną rzeczą jest regulowany dławik którym można ustawić by cięższy siewnik nie opadał za szybko. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu za ten sprzęt, za tą cenę.

Andy1970    0

panowie czy zetor 5340 poradził by sobie z 3 metrowym  i który by był lepszy dziekan czy polonek  i moglibyście wrzucić filmy z pracy tych agregatów i opinie na ich temat

Tomasz78    967

zobacz mój agregat w galeri 2,7m + poznaniak taki zestaw sprzedałem do zetora 7745 i sobie z nim radzi ,jak chcesz to wykonam taki sam 3 m

Robercik701    0

Ja chce sie dolaczyc do tematu bo szukam cos do zetora 7011 a wpad mi w oko agregat z jednym walkiem moze ktos juz ma go i czy poleca???

osmy888    0
Dnia 23.09.2015 o 09:00, wojtal24 napisał:

bardzo delikatny ten agregat bynajmniej tak wygląda na zdjęciu

mamy talerzówkę kompaktową Tolmet - na zdjęciu wygląda delikatnie w rzeczywistości kawał maszyny - przypuszczam że z POLONKIEM jest tak samo.

a ja mam Fortschritt-a E-512 !!

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Matis36i6
      Witam, chcialbym zakupić agregat uprawowo siewny na  4,5 i 6 klase ziemi do ciągnika o mocy 100km. Sądzę że agregat bierny nie ma sensu na tak lekką ziemię i tak mała moc traktora więc chciałbym kupić raczej agregat bierny 3m i tutaj mam problem bo przeglądając ogłoszenia jest mnóstwo ale produkcji polskiej a mnie interesuje raczej coś zagranicznego. Budżet to koło 20 tyś. Czy polecacie coś konkretnego co robi dobrą robotę a zarazem nie zepsuje się po dwóch sezonach? 

• Przez cris10
      Witam , mam na sprzedaż agregat talerzowy Tolmet TYTAN 3 metry szerokości .
      -wał packer 
      - dwa rzędy talerz na amortyzacji gumowej 
      - składne boczne talerze 
      - ekrany boczne regulowane 
      - talerze 560 mm 
      - hydropak 
      -piasty bezobsługowe
      Agregat przepracował około 80 ha  , mało używany , zawsze garażowany i konserwowany . Sprzedaje ponieważ przechodzę do uprawy uproszczonej , więc nie będzie już potrzebna . 
      Cena jaka mnie interesuje to 16 tys brutto , nie wystawiam faktury VAT!
      Kontakt w wiadomości prywatnej , tam podam numer telefonu.

• Przez kender25
      Kupuję talerzówkę, ale nie rozumiem jednej rzeczy talerzówki w układzie v lub x są bardzo tanie a talerzówki kompaktowe czy też inaczej agregaty talerzowe mają  2x taką cenę, jaka jest różnica? 
      Chodzi mi o to że taka talerzówka jest kosztuje np 17000 a za 7500 mam  talerzówke z układem x  lub v,

Czemu one są takie drogie w porównaniu do klasycznych, i czy jest jakaś duża różnica, nie interesuje mnie hydropak.
      W czym kompaktowa jest lepsza od zwyczajnej?
    • Przez ThePerkins
      Za rozsądną cenę , Mazowieckie/Podlaskie.
    • Przez arkady12
      Kupię belkę U902 lub jeśli ktoś ma wymiary i mógł by się nimi podzielić
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.