tofil

Jaki Najlepszy pług do 30tys

Polecane posty

tofil    1

Witam w planach kupno pługa 3 skibowego obrotowego do 30tys najlepiej nowy dodam  że mam ciągnik o mocy 90km 

Wiadomość z agroFakt.pl

witek21    4

tak jak kolega wcześniej-Unia ibis xl korpus long obowiązkowo wersja podwyższana 3+ a zabezpieczenia według potrzeb

nojsze    44

Ja bym wybrał pełny xxl tylko nie wiem czy pociągnie 3 skiby na pełnej odkładnicy , ja zagonówką xxl 3 skiby mam przy 96 koniach problemy na glinie.. 7km/h

Sunf    9

Ja bym wybrał pełny xxl tylko nie wiem czy pociągnie 3 skiby na pełnej odkładnicy , ja zagonówką xxl 3 skiby mam przy 96 koniach problemy na glinie.. 7km/h

7-8 km/h wystarczajaco

Roxer    27

Ja mialem ten sam dylemat, w grę wchodził agromasz pol3, akpil km80, unia ibis m4 albo ibis l, niestety nic więcej Ci nie doradzę bo wybór padł na ponad dwa razy tańszego jednobelkiwego akpila mix40, z jakości orki jestem calkiem zadowolony ;)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Pozoga
      Witam. Potrzebuje opini na temat Holenderskiego pługa marki Goudland. Pług chce używać do ogólnej orki także głębokiej,bardzo mnie zaciekawiły odkładanie czy wie ktoś co to za rodzaj odkładnicą i jak się spisują? 

• Przez ursusc335m
      Tak jak w temacie kupię kultywator 1,8-2,1m najlepiej unia grudziądz i pług 2 skibowy pod c 330.
    • Przez witch
      Witam czy ktoś z was drogich kolegów posiada pług lemken vari opal?  Mam problem z kołem podporowym prosiłbym bardzo jak ktoś ma to pisać. Pozdrawiam 
    • Przez Krystian01
      Witam, chciałbym zaczerpnąć Waszej opinii na temat traktorka marki Solis 26 4WD rocznik 2017. Czy w sezonie zimowym nada się do odśnieżania, a w sezonie letnim do koszenia? Jak sprawa wygląda pod względem mechanicznym? Z góry dziękuję za odpowiedzi
    • Przez ŻBKIU1999
      Sprzedam pług Kverneland 5-skibowy zagonowy, z zabezpieczeniem resorowym 14 ". Stan pługu ocieniam na b. dobry, gotowy do pracy.Cena to 9500 zł.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.