Skocz do zawartości

Polecane posty

Bartek44    0

Witam. Planuje zakup ciągnika głównego. Orientuje sie ktos jaka jest cena massey ferguson 7614 lub 6614? Chodzi o nowe maszyny. Jakie marki polecacie oprócz jd i drogiego fendta?
Pozdrawiam. :)

szymonek    5

polecam nh. zależy jaka moc? my używamy nh t7 200 używamy go do kompaktora 4 m i do tego taka talerzowka do przodu 4 m. szlepa 7 m rozrzutnik 18 ton. prasy i do transportu. i jesteśmy z niego zadowoleni.
napewno nie polecam deutz fahr. mamy 2 i szkoda gadać kolega który też kupił df tez narzeka 3 razy w tygodniu jest u niego serwis. u nas już tak się to uspokaja ale w jednym po 4000 mtg juz olej cieknie z silnika.

iron    398

to zależy jak trafisz jeden będzie zadowolony inny nie bo np mój kolega ma tm175 i sobie chwali a praktycznie wszystkie w koło NH sie sypią od głupiego alternatora po skrzynie także nie na reguły widać.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bartek44    0

polecam nh. zależy jaka moc? my używamy nh t7 200 używamy go do kompaktora 4 m i do tego taka talerzowka do przodu 4 m. szlepa 7 m rozrzutnik 18 ton. prasy i do transportu. i jesteśmy z niego zadowoleni.

napewno nie polecam deutz fahr. mamy 2 i szkoda gadać kolega który też kupił df tez narzeka 3 razy w tygodniu jest u niego serwis. u nas już tak się to uspokaja ale w jednym po 4000 mtg juz olej cieknie z silnika.

Co do mocy to ok 150 koni. O nh słyszałem wiele złego. praktycznie wszyscy znajomi posiadający narzekają na te ciągniki. 

MasseyXXXX    10

Polecam MF. Mam stary rocznik 1994 (3085) i mozna powiedziec sprawowal sie dobrze przez 8 lat, az do tej pory. Chodzi dobrze tylko "zgubily sie" 2 polbiegi i trzeba przegazowac jak chce sie skrecic :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się