Skocz do zawartości
czmochu97

John deere 6800

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
czmochu97    16

Witam, mam problem z moim Johnem. Podczas pracy, w tej chwili przy gruberze ciągnik jeździ 3-4 godziny i gaśnie nie wiadomo z jakich przyczyn. Gaśnie jakby odciął mu zapłon. Później nie mogę go odpalić. pytanie takie dlaczego gaśnie i dlaczego nie mogę odpalić. Pompa paliwowa po regeneracji, filtry powietrza nowe, filtr paliwa nowy, czujnik przy pompę paliwowej, który służy do gaszenia też jest nowy. Proszę o pomoc, tak pracować się nie da.

roxor    0

Po wycieraczką w kabinie znajdziesz takie okienko przez które zobaczysz węże paliwowe co wchodzą do zbiornika. Odkręć węże i odkręć takie dwie mniejsze śrubki i wyciągnij pompkę zasilającą z całym filtrem i wyczyść to sitko co jest w zbiorniku lub wymień na nowe. Rozebranie tego jest banalnie proste. Daj znać czy pomogło. 

Wiadomość z agroFakt.pl

johenek    3

kolego a jak ciągnik ostygnie to odpala już normalnie, jeśli tak to któryś czujnik temp. szwankuje i odcina zapłon aby zapobiec uszkodzenie elementu. Naprawiałem JD 6320 i tam był podobny problem że ciągnik gasł po rozgrzaniu, właściciel też na wydawał kasy na regeneracje pompy i w2trysków a tu okazało się że padł czujnik temp. cieczy w silniku. Jak go wymieniłem wszystko wróciło do normy :)

czmochu97    16

Wczoraj na przykład ciągnik pracował dobrze Przez 5 godzin na pełnym.. I nagle zgasł. Pompke odkrecalismy i jest ok. Pokombinuje jeszcze z czujnikami

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się