Skocz do zawartości
klejdzu

Pilarka spalinowa dla gospodarstwa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
gospodarstwa
klejdzu    0

Witam przymierzam się do zakupu pilarki spalinowej do mojego gospodarstwa. Otóż jakie piły polecacie aby były wydajne i nie psuły się co chwilę, kwota jaką mam zamiar wydać to około 1000 zł (tak wiem że husqvarna i sthil zaczynają się od 1500). Ale może oprócz tych marek jest jakaś inna warta polecenia i w przystępnej cenie

volvo1150    8

maccolluch to  husqvarna mam 3 lata cena to za 1,8km to 700 zł i idealnie się sprawuje nie znam teraz ceny ale myślę że podobna

Wiadomość z agroFakt.pl

Dzagus97    17

może makita? fakty że będziesz musiał dołożyć z 200 zł ale będziesz miał około 3.5km w metalu :) może waży ciut więcej ale za to pochodzi 5 razy dłużej :)

malkolm    23

pomyśl o makicie 520, tylko nie 5200, to całkowicie inne maszyny. 

musisz dołożyć z 500 zła ale niezła maszyna 

kubaguzik    133

za 1000zł masz elegancką i lekką piłe z Echo (Japonia) model 350 WES 2,3 KM, mi służy już z 7 lat w sadzie i przy domu. jedyne awarie to urwany amortyzator z mojej winy i teraz odpowietrznik baku coś mi czasami cieknie. Ogólnie bardzo fajna i poręczna piła

Ulman    294

W okolicach 1000 Pln jest już spory wybór markowych pił o mocy ok 2km. Nie napisałeś do czego będziesz ją używać więc cięzko doradzić. Jeśli od czasu do czasu coś przyciąć, wyciąć jakieś krzaki, kilka drzewek, drewno na opał to potrzebujesz lekkiej piły i ostrego łańcucha. Moc jest drugorzędna. 

Sadek    450

My mamy sthila ms 181 i na drobne prace przy gospodarstwie wystarcza, a jak pisze poprzednik ważny jest ostry łańcuch.

pawel885    380

Nie polecam husqvarny, miałem starszy model 40-tkę 16 lat i zaczęła już siadać więc czas na zmianę, w 2012r kupiłem większą 350, od początku problemy z gaźnikiem, sprzedawca zbywał mnie że tak ma być bo to duży silnik, wolno się nagrzewa itp, po zapaleniu albo się zalewała albo miała zbyt ubogą dawkę - po wypaleniu zbiornika i nalaniu nowego problem mijał i można było ciąć cały dzień. Po 3 latach problem się nasilał, nie pomagało wypalanie paliwa, więc oddałem do innego autoryzowanego sprzedawcy w celu naprawy - werdykt - wadliwy gaźnik a dokładnie jakaś membrana albo zaworek, część nie wymienna trzeba nowy gaźnik, ale jak masz pan dać 250zł za gaźnik to dołóż pan i kup nową piłę nie koniecznie husqvarnę bo ta ma już kilka lat... Sam polecił Shindaiwe zamiast nawet XP-ka, 5 lat gwarancji to mówi samo za siebie. Z takim serwisem nie wróżę im przyszłości

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość bartek18
      Przez Gość bartek18
      Robimy u nas remont generalny obory i zastanawiam się nad sposobem usuwania obornika. Czy montować nowy wyciąg za 45000 zł czy wypychać obornik mini-ładowarką za 80000 zł. Za wyciągiem przemawia cena zaś za ładowarką wszechstronność gdyż zastąpi wiele prac ręcznych. Słucham waszych opinii.
    • Przez Digifant
      Jaki rozdrabniacz do gałęzi na WOM warto kupić za kwotę do 4000 zł ?
    • Przez rolnik-k
      Chciałbym sie dowiedzic jaki jest dobry mieszlnik,na 1t do tego jeszcze srutownik soco-tłoczacy, i waga elektroniczna. Jak jest dobra firma?.I ile moze kosztowac taki zestawik?
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam jest ktoś na forum co posiada Baterie sloneczną (Solary) ..
      jak myslicie oplacalny biznes ?

• Przez toros
      witam czy podjedzie kabina od c360 do mf255 w linku podaje kabinę jaka by była. https://www.olx.pl/i2/oferta/kabina-ursus-c-360-355-3p-CID757-IDlMTQI.html#:a727983e96