Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RolPro10    13

Witam. Jestem na kupnie prasy Welger Lely 220 profi (2002 r.). Prasa w fajnym stanie tylko mam problem (pytanie) czy da sobie z nią rady Ciagnik Massey ferguson 375 (75 km) rok 1992 ? Pracował by bez nozy tylko z rotorem. Aktualnie mam Claas rollant 44s i daje rady bez żadnych problemów. Pracuje przy sianokiszonce. Traktor silny  bo wyciąga na naczepie pod górę (10%) 8 beli z sianokiszonki bez najmniejszych problemów. Zmieniam poniewaz claas 44s nie nadaje sie do siankiszonki. I chcę powiększyć gospodarstwo.

post-157751-0-50149000-1439117372_thumb.jpg

RolPro10    13

Ja tam robie 120 beli na rok więc jakos  wytrzyma. Na wysokich obrotach powinien dac rady a później zamierza kupis mf5613 to on by dał rade lekko;). Dzieki

Wiadomość z agroFakt.pl

Manius2707    0

Witam ja chce zakupić taką samą prasę rp 220 lub może szarpne się na rp 235 tylko czekam jak gość się zastanowi z ceną... I moje pytanie brzmi czy fendt 309 ls poradzi sobie z tą lub tą prasą ????

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marco007
      Witam. Zakupiłem prasę jak w temacie i nie działa mi w niej owijanie siatką. Chodzi o to że ten siłownik elektryczny który odpowiada za rozpoczecie i chyba za zakończenie owijania ma ucięte dwa kabelki i nie wiem jak to wszystko podłączyć aby zadziałało. Ma ktoś doświadczenie w tej prasie?? Mogę zamieścić zdjęcia jeżeli to komuś coś pomoże.
    • Przez Rolnik551
      Witam da radę kosić kosiarką lely splendimo 280 na obrotach 1000 na min? Mam pronara a w tym często taśmy od womu się ślizgają i kosiarka staje przy 540 
    • Przez Wsz34
      Jaką polecacie kupić prasę rolującą polską do 65tyś i jaka polecacie? 
    • Przez FranasNH
      Witam. Mam pytanie do studentów rolnictwa a w szczególności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Potrzebowałbym materiałów dydaktycznych na kierunek rolnictwo i stąd moja prośba do Was, czy ktoś nie posiada jakichś sprawozdań, kolokwiów itp? Byłbym bardzo wdzięczny za okazaną pomoc!!
    • Przez Pawliq
      Witam
      Dzisiaj pojechalem swoim M100 w pole z pługiem i jezdzilem z godzine i nagle ciagnik stracil moc i  delikatnie dymic na bialo. Zgasilem go i nieszlo go zapalic tak jak by sie zapowietrzyl. Sasiad mnie scholowal z pola i jak bylem pod domem zapalil mi bez problemow. Zaczelem nim gazowac i bo dwoch minutach znowu spadek mocy. I tak po kazdym odpaleniu. Dwa tygodnie temu wymienilem wszystkie filtry. Sprawdzilem rowniez pompke wspomagajaca ale podaje ona paliwo a zreszta w zeszlym roku wymienilem ja na nowa.
      Mam nadzieje ze ktos mi pomoze z tym problemem.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.