soltys13

Program do zaprojektowania tuz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys13    37

witam    

szukam programu   do  projektowania maszyn   Mam zamiar zaprojektować tuz do  ciągnika  oraz euro ramkę to  tura

najlepiej w  języku polskim . dobrze byłoby aby miał funkcje kodowania  na  frezarke cnc   lub oddzielny program do tego

Czy ktoś może  polecić  jakiś program  do tego ??

adrian1978    9

Kolego dam dobrą rade. Jeżeli "szukasz" programu typu CAD do zaprojektowania maszyn to polecam najpierw co najmniej 500 godzin przy książkach o CAD później następne 500 godzin w projektowaniu w CAD jakiegoś detalu. Później przemyśleć czy się czegoś nauczyłem i jeszcze raz to samo i można projektować.

Niekiedy łatwiej na kartce papieru i metodą prób i błędów.

soltys13    37

Co powiecie na temat  programu Inwentor   albo Solid Edge nadaję się  do  projektowania czy nie bardzo ?  swoją  przygodę  z projektowaniem   dopiero zaczynam.

kartka papieru   do wykonania porządnej     euroramki do tura  nie wystarczy  .chodzi też mi  o estetyke wykonania.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Skoro zaczynasz to zacznij od książek, a nie od programu. A po roku lub dwóch zabierz się za projektowanie.

karolas123    86

co do ksiazek to poczytaj podstawy konstrukcji maszyn. Obslugi programu nie ucz sie z ksiazek bo to glupota. W internecie masz pelno tutoriali wideo objasniajach podstawy. A jak zlapiesz podstawy to przy prostych elementach sobie poradzisz. Chetnie Ci pomoge jesli chcesz.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Książki to nie głupota. W internecie każdy może napisać wszystko co tylko chce. A z książek można nauczyć się konkretów.

Mikruss    154

ja CADa miałem troche na studiach jako jeden z przedmiotów dodatkowych i robiliśmy proste rzeczy i żeby cokolwiek zrobić to trzeba naprawde spooooro czasu a gdzie tu projektowanie tak skomplikowanego elementu jak euroramka (tak skomplikowanego bo jest tam naprawdę sporo detali) nie wspominając już o TUZ.

Aha jak ktoś nie ma pojęcia o rysunku technicznym (rysowaniu na papierze, odpowiednich rzutach i takich tam podstawowych pierdołach to sorry ale lepiej się za to nie brać.

Ale to tylko moje skromne zdanie :)

soltys13    37

ksiązke już mam  jak i program    powoli  się uczę   swoja drogą Inventor  jest bardzo intuicyjny  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Teddy
      Pochwalcie się z jakiego distra korzystacie i jak Wam się na nim pracuje ??

Zaczne ja

Aktualnie Debian 5.0 stable (bądź jak kto woli etch) pracuje się na nim bardzo wygodnie. System chodzi u mnie na środowisku GNOME. Poprzez wine da rade na nim uruchomić wiele programów z windowsa ja aktualnie posiadam Total Commandera i Bearshare i działają bez zarzutu. Mam go zainstalowanego na lapku Acer Aspie 3614Wlmi i nie było jakich kolwiek problemów z obsługą sprzetu działają wszystkie klawisze funkcyjne. fajną rzecza jaką posiada jest apt-get nakładka dla konsoli instalująca pakiety.
    • Przez Kobra66
      Witam, posiadam drukarkę HP 5740 i problem polega na tym że w menu nie ma polskiego języka. Co należy zrobić i jak to zrobić aby między innymi językami pojawił się polski. Jeżeli ktoś przerabiał taki temat to proszę o pomoc
    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez Karol_Wnuk
      Czy ktoś z was słyszał o tym że Vitalfields rezygnuje z Polski. Podobno nie będą już obsługiwali tego programu. 
    • Przez Famer21
      Witam, czy ktoś zna dobrą apkę do identyfikacji chwastów w polu? Szukam takiej paki, która ma swoją bazę danych, i jak wrzucę do niej zdjęcie chwasta - zidentyfikuje mi go. Znalazłem "STOP chwastom", ale nie ma możliwości załadowania zdjęcia. Trzeba formularz długi wypełnić odnośnie pola i trzeba dokładnie wybrać kształty chwastów, gdzie jest ich dużo i to trwa, jak mam każde pole tak sprawdzać to mi 3 dni zejdą na daną uprawę..

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.