Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .Mam pytanie do tych co się znają lepiej na elektryce.Chodzi mi o zamontowanie siłownika elektrycznego ( z anteny satelitarnej) do opryskiwacza w ramach regulowanej stabilizacji belki.Z siłownika wychodzą 4 przewody dwa z nich po podłączeniu do + i - akumulatora sprawiają że siłownik sie wysówa a jeśli podłącze je na przemian to siłownik działa w odwrotną stronę,zaś dwa przewody są nie aktywne .Chodzi mi o to jakiego przełącznika użyć aby to sprawnie działało.Bo chyba zwykły przełacznik np. od kierunkowskazów nie spełni tutaj roli.Prodsze o poradę???

Opublikowano
Witam .Mam pytanie do tych co się znają lepiej na elektryce.Chodzi mi o zamontowanie siłownika elektrycznego ( z anteny satelitarnej) do opryskiwacza w ramach regulowanej stabilizacji belki.Z siłownika wychodzą 4 przewody dwa z nich po podłączeniu do + i - akumulatora sprawiają że siłownik sie wysówa a jeśli podłącze je na przemian to siłownik działa w odwrotną stronę,zaś dwa przewody są nie aktywne .Chodzi mi o to jakiego przełącznika użyć aby to sprawnie działało.Bo chyba zwykły przełacznik np. od kierunkowskazów nie spełni tutaj roli.Prodsze o poradę???

Sprawę załatwi włącznik od podnośnika do szyb ze szrotowego auta, on zamienia bieguny prądu( przy podłączaniu sprawdź dokładnie jak i na jakie styki zamienia bieguny. Po puszczeniu przycisku siłownik będzie natychmiast zatrzymywał się, bo przełącznik zwiera styki współpracującego silnika. Taki ze starego WV za 5zł, kieruj się kształtem końcówek elektrycznych aby znów nie bujać się z poszukiwaniem fabrycznych konektorów.

Opublikowano

dobre rozwiązanie to było zamieszczone w TAP wraz ze zdjęciem

koleś zrobił taką regulację ale z lewarka od malucha, i silnika elektrycznego wycieraczek malucha, a takie rzeczy szukać lepiej na złomie a nie na szrocie, czyli mniejszy koszt

 

 

 

zaraz zaraz zaraz

myślałem nad tym na jakiej zasadzie działa EHR ( jakie dodatkowe siłowniki i sterowanie), aż tu mnie olśniło, że przecież to musi być coś podobnego do tej regulacji belki polowej, tylko trzeba po prostu poprzerabiać,

w C-360 było by raczej dość trudno, bo gdzie tą regulację przymocować, ale przy zetorze 7*** można przymocować tuż pod kabiną, a jak już jest to z tyłu na błotnikach zamontować przyciski od ehr i gucio, szpanować jest czym :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v