lagunal6

brak wspomagania dominator

Polecane posty

lagunal6    1

Witam mam problem ze swoim dominatorkiem.nie chce skrecac na postoju w czasie jazdy wszystko ok.co moze byc przyczyną orbitrol był na uszczelnieniu bo ciekl olej ale to nic nie zmieniło.Moze to siłownik.Prosze o jakie sugestie.Dodam ze reszta działa ok heder i motowidła podnosi bez problemu.

lagunal6    1

tak moge krecic tak samo jak podniose tył to skreca do konca w jedna i druga strone.Dodam ze kierownica nie stawia oporu moge caly czas krecic w jedna strone ze 20 razy a kola leciutko skreca i dalej nic.

Wiadomość z agroFakt.pl

nunu85    153

jak na moje to w tłoku z tyłu przy kołąch sie olej przelewa. Uszczelnienie wewnetrzne pusciło.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RoLLand
      Witam. Jak w temacie. Posiada ktoś taką książkę i może się podzielić?? Okazuje się że to nie lada problem kupić takie coś
    • Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez gelo400
      Heh od 1995 roku uzytkuje claasa matadora giganta rok prod.1965 i jak dotąd oprocz pasków wymienilem tylko pompke zasilająca.Silnik jest od forda pali doslownie na dotyk!! Heder 3.6metra.Jak na takiego starego dziadka to kombajn ten mnie zadziwia!! Moze ma ktos jeszcze taki kombajn na AF ?
    • Przez dawid34435
      witam mam zamiar kupić claas dominator 96 hydro i nie wiem na co zwrócić uwagę przy kupnie i jakie są wady i zalety tego kombajnu.
    • Przez Bycek1234
      Witam,
      chciałbym kupić kombajn lecz nie jestem zbyt zorientowany w tej sprawie. Myślę nad Dominatorem 78 i chciałbym zapytać co myślicie o tym modelu i ogólnie na co zwracać uwagę przy kupnie kombajnu

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.