Skocz do zawartości

Polecane posty

maciekkkkk    14

Witam chciałbym się dowiedzieć na jaki kolor pomalować lawete żeby ładnie wyglądała.Czekam na wasze pomysły.Za wszystkie odpowiedzi dziękuje.

post-151937-0-42181600-1436371387_thumb.jpg

post-151937-0-10069500-1436371400_thumb.jpg

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

zielony

Wiadomość z agroFakt.pl

Valtra123    32

Żółty powinien pasować a koła na czarny . 

Jeżeli pomogłem to proszę o strzałkę w górę . Pozdrawiam

Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja mam kolor zielony i felgi szare, galancie to wygląda. jesli się odpowiednio dobierze ten odcień zielonego ;) totalna samaróbka wszystko od 0 była robione, spawane, wchodzi 30x120 ;) 

danielhaker    1243

Moje zdanie na ten temat określa punkt 1.7 taryfikatora agrofoto.pl http://www.agrofoto.pl/forum/topic/65682-taryfikator-ostrze%C5%BCe%C5%84-agrofotopl-2013/

Zamykam

Moje zdanie na ten temat określa punkt 1.7 taryfikatora agrofoto.pl http://www.agrofoto.pl/forum/topic/65682-taryfikator-ostrze%C5%BCe%C5%84-agrofotopl-2013/

Zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Pawel820
      Witam
      Planuje zakup przyczepy Hl 6011, zastanawiam się jak z jej wytrzymałością i czy przy wymiarach 4,80x2,50x1,00m i pełnej pszenicy nic się nie stanie, czy rama wytrzyma?? Ile Wy kładziecie na swoje przyczepy ton i czy nic się nie dzieje.
    • Przez _Mechanic
      Mam możliwość zakupu przyczepy THK5.  Jakie są Wasze spostrzeżenia  i opinie na temat tych przyczep. 

• Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez xzy
      Witam,  mam pytanie czy wychodzily D 50 z ramą od D 633 czy tam d55 ? 
    • Przez Heniekii
      Witam
      Kupil ktos od nich przyczepe bo ja kupilem i jest mega nie zadowolony pelno niedociagniec wliczajac w to nie dokrecone kola po jednej stronie ktore mogly doprowadzic do wypadku

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.