Skocz do zawartości
traktorpolo

Hamulce regulacja mf 520 pomocy

Polecane posty

traktorpolo    0

witam posiadam mf 520 mam problem z hamulcami sa po prostu słabe odpowietrzyłem i to samo, jak się je podkręca reguluje gdzie i w jaki sposób  dziekuje za odpowiedzi

rafal0079    1

jak pedał ci do spodu idzie to przy pompce hamulcowej masz śrubę i ją regulujesz żeby dalej tłoczek wciskał

Wiadomość z agroFakt.pl

traktorpolo    0

kolego czyli co tą śrube trzeba wkrecic czy rozkręcić    a tam sa dwie to ta większą wkrecic czy obie???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Maciek90
      Jak napełnić zbiornik powietrza w C-360. Próbuję i próbuję, ale jakoś mi to nie wychodzi.
    • Przez Michaltom23
      Witam, ostatnio zakupiłem Zetora 16245 i chciałbym przerobić układ hamulców jednoobwodowych na dwuobwodowe. Wiem że były takie tematy ale nie ma dokładnej odpowiedzi jak to zrobić. Prosił bym o wykaz części do kupienia i jakiś schemat poglądowy jak to zrobić. Z góry dziękuję.
      Pozdrawiam
    • Przez dario514
      Mam pytanie. Czy ktoś z was robił hamulce w fendzie favorit 514? Prawdopodobnie trzeba wymienić tarczę. Tylko nie wiem jak tam jest? Hamulce są suche? Na jakiej zasadzie tam jest podobnie do ursusa ciężkiej serii? Proszę o pomoc.
    • Przez wasil
      Witam wszystkich. Posiadam new hollanda td60d z 2008r. i ostatnio pojawił mi się problem z hamulcami, a mianowicie gdy wcisnę hamulec nożny to zablokuje mi koła i muszę odciągać na przewagę bo nie odpuszczają. Hamulec ręczny jest ok. bo gdy hamuję ręcznym to wszystko chodzi bardzo ładnie. Jaka mogłaby być tego przyczyna, prosiłbym o pomoc.
    • Przez gienek1312
      Witam   
      Od niedawna jestem posiadaczem Zetora 5211 z 86r. i zauważyłem ze ma nie kompletną pneumatykę. Sprężarka działa i koła można normalnie pompować ale nie jest podpięte do zbiornika ani też nie ma wyjścia z tyłu do przyczepy. Jeżdzę dużo z przyczepą D47 i hamulce by sie przydały. Ma ktoś zdjęcia schemat i rady co muszę dokupić sprawdzić by to działało tak jak należy? Z góry dziekuję za pomoc