Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich zakladam nowy temat poniewaz mam problem z miom fergusonem 690 ktory jest bez przedniego napedu a mianowicie podczas jazdy po polnej twardej drodze lub asfalcie strasznie trzesie mi maska i kabina. wszystko to dzieje sie tylko przy pewnych obrotach silnika i raczej na kazdym biegu lecz po luzie jak go przygazuje to nie ma  zadnych drzen. dodam jeszcze ze gdy jade po polu lub po lace to zadnych drzen tez nie ma. prosze o pomoc

Opublikowano (edytowane)

ale trzęsienie nie występuje na biegu jałowym i podczas jazdy po łące lub polu. I czy to mozliwe ze jednostka wyrównoważająca jest zuzyta?

Edytowane przez mateo105
Opublikowano (edytowane)

tylnie opony maja nie rowno protektor zdarty to znaczy wytarty co 2 klocek i sa w dodatku diagonalne a przednie sa w miare dobre. ciagnik jest bez przedniego napedu.  czy to moze byc wina opon?

 

Dzisiaj majac chwile wolnego czasu podnioslem ciagnik na lewarku az tylnie kola byly w powietrzu nastepnie odpalilem go i wlaczalem po kolei biegi i nie zauwazylem zadnych drgan i trzesienia wiec czy to moze byc wina opon? bo mechanizm wywazajacy w silniku to chyba odpada. prosze o pomoc

Edytowane przez mateo105
Opublikowano

Ja bym właśnie obstawiał opony bo w MF 255 tez tak były starte co 2 klocek czyli wszystkie po jednej stronie i jadac po twardym drzalo wszystko jak diabli, maska, kabina, deska rozdzielcza, po wymianie opon na nowe diagonalne calkiem inna jazda. Jedynie ze wzgledu na to ze sa twarde to np jadac przy brzegu asfaltu jak jest koleina to przy jej brzegu gdy opona bokiem jedzie po skosnym to troche drzy.
Ja bym właśnie obstawiał opony bo w MF 255 tez tak były starte co 2 klocek czyli wszystkie po jednej stronie i jadac po twardym drzalo wszystko jak diabli, maska, kabina, deska rozdzielcza, po wymianie opon na nowe diagonalne calkiem inna jazda. Jedynie ze wzgledu na to ze sa twarde to np jadac przy brzegu asfaltu jak jest koleina to przy jej brzegu gdy opona bokiem jedzie po skosnym to troche drzy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez baton386785
      Witam. 
      Zdjąłem podnośnik w celu wymiany tłoka, oraz pierścieni. Moje pytanie: Czy trzeba z boku odkręcić ten dekielek po prawej, żeby z powrotem założyć podnośnik na ciągnik?
      Pozdrawiam
    • Przez Tomek34
      czy ktoś z Was posiada takie ciągniki. Jak się sprawują, i ile pali na mth model 699 z sześciocylindrowym silnikem i jakie tam są skrzynie.
    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Niedlugo zaczynam remont mojego MF 255 , może ktoś podpowie jak I czy wg da się przerobić hydraulika w MF 255 żeby hydraulika była niezależna z podnosnikiem, było by to milion razy wygodniejsze. 
      Dzięki za informacje 
      Np jakbym zalozyl dwa takie rozdzielczego jeden z lewej strony do hydrauliki a drugi po prawej do podnośnika żeby nietrzebabylo przekręcać tej dźwigni pod siedzeniem jets to uciążliwe przy rozsiewaczu do nawozu gdzie jest otwierany hydraulicznie 

    • Przez tiger2911
      Pod koniec roku pojawił się problem wymieniłem tłumik i kolanko z układu wydechowego po zamontowaniu i odpaleniu po dwóch dniach od montażu, podczas pracy pojawia się woda przy połączeniu układu wydechowego. To jeden z problemów bo drugi to ciągnik raz pali jednego dnia a drugiego nie chce odpalić aż gasnie podświetlenie tablicy  akumulator naładowany na maksa 
      Proszę o podpowiedź co mu dolega 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v