Skocz do zawartości
lubelskirol

Groch polny

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
Groch

lubelskirol    0

Witam, potrzebuję pomocy. W moim grochu pojawiają się miejscami rośliny z żółtymi liśćmi i po prostu żółkną co dziwne u dołu roślina jest zielona a z góry liście są jakby żółte(co widać na załączonych zdjęciach) , co może być tego przyczyną ? Proszę o poradę :)

post-153863-0-67857900-1433275801_thumb.jpg

post-153863-0-03089900-1433275586_thumb.jpg

post-153863-0-56715100-1433275618_thumb.jpg

Edytowano przez lubelskirol

Wiadomość z agroFakt.pl

lubelskirol    0

deszczu było pod dostatkiem , część jest bardzo ładna a część na kamykach na gorszej ziemi jest właśnie taka inna jakby żółta , od dołu ładny zielony a wyżej jasny zielony(prawie żółty).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcin330
      Witam.
      Chciał bym się dowiedzieć jakim opryskiem mam opryskać fasolę dokładnie oprysk miał by wziąśc wszystkie chwasty 2 liścienne. Większość oprysków wycofano ale może są już jakieś inne
      Pomóżcie bo nie chce mi się dziabać 2 ha
    • Przez Piters182
      Witam. Czy znacie jakiś kupców na soje? Jestem z okolic Lubelskiego.
    • Przez krecikuryn
      Otwieram temat bo nie znalazłem konkretnych i aktualnych informacji w tym temacie. Planuje spróbować zasiać groch tarchalska i mam pytanie do kogoś kto ma troche doświadczenia: ile wysiewa sie na ha , czym najlepiej zaprawić, jakie herbicyby, fungicydy terminy?? prosze o pomoc
    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
    • Przez pynczor
      Siemka po przerwie
      mam pytanie do tych co sieją bobik i potrafią tak zrobic aby był czysty bo u mnie mieliśmy w tym roku 1 ha bobiku i wygladał strasznie a po przemłynkowaniu byla cała dwukołówka o wymiarach 2mx3m lebiody a bobiku było 30 worków po ok 50-60kg....
      Jeśli ktoś wie co zrobić czym opryskać lub coś innego żeby nie było tyle lebiody to prosze o rady.
      Aha jeśli chcielibyście wiedziec czym było pryskane to moge zapytać szfagra bo to on nam pryskał
      tak wiec prosze o pomoc i z góry dziekuję