Skocz do zawartości

Polecane posty

bartek246    0

Witam . Posiadam Masseya Fergusona 235 i gdy podnoszę jakąś maszynę ona zaraz opada i wystarczy delikatnie podnieść maszynę ręką i podnosi ale zaraz znów opada . Czy to wina pompy czy też rozdzielcza ?

Wiadomość z agroFakt.pl

tomrolnik    111

jak się nie wie o co chodzi to chodzi o pieniądze czyli w tym przypadku remont :D

kris14    259

Jak masz ustawione dźwignie od podnośnika, to zachowanie które opisujesz jest charakterystyczne dla regulacji ciśnieniowej w tym ciągniku.

ben87    1

zacznmij od zaworu tego pod siedzeniem co dzieli na kiper i na tłok. tam jest taki zawór (śrut ze spręzynką) może byś wyrobiony. to najprościej i na 70% to. ewentualnie nieszczelność na tłoku w co raczej ątpie bo nie objawiło by sie nagle. możw reż być niesczelność na tej rurce od pompy do zaworu. rurka kosztuje 10 zł to ją wymień odrazu i sprawdż zawór. a najlepiej załóż nowy (ok 150 zł) najwyżej oddasz spowrotem. obejrz tą kulkę w zaworze jak nie bedzie okrągła to sprobuj wsadzić jakiegoś śruta z łożyska np. od roweru podobnej wielkości... tak najtaniej;)

podpowiedziałem a dalej kombinuj;)

dodam ze miałem podobnie i to przez ten śrut. ale wymieniłem zawór bo i tak ciekł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się