Skocz do zawartości
BIZONURSUS

opryskiwacze marki Krukowiak

Polecane posty

BIZONURSUS    8

planuje zakup opryskiwacza jakie polecacie co powiecie na temat opryskiwaczów marki Krukowiak słyszalem że dobre z rozkłądaną i skladaną hydraulicznie lancą 

rafal11195    7

ja miałem apollo 1000/15, przez 15 lat bez wiekszych problemów, sprzedałem go juz, zakupiłem teraz goliat plus 3000/21 mam go rok, i bez zadych problemów, bardzo dobra marka, ale cena troche wysoka

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Matias89
      Witam zamierzam kupic MF 8170 jakie są wasze opinie na temat tego modelu rocznik 1997!!!
    • Przez Petrol
      Mam pytanie o silnik hydrauliczny do napędzenia pompy opryskiwacza. Ktoś modernizował ? Macie jakieś doświadczenia? Chcę się pozbyć wałka i napędzać hydrauliką.
      Pozdrawiam
    • Przez Arturo1610
      Witam. Mam okazje kupic od znajomego siewnik punktowy do kukurydzy kuhn planter 3m siewnik jest z 2012 roku ale ostatni sezon siał w 2015 wiec tylko 4 lata przez które zasiał około 300 ha kukurydzy. Stan bardzo dobry. Mam okazje kupic go za około 20 tys brutto. I tu moje pytanie, czy warto za ta kase kupić ten siewnik czy jest on jeszcze tyle wart ? Dodam ze jest to siewnik na redlicach a nie na talerzach tylko na zwykłych redlicach z podsiewaczem do nawozu. Siewnik jest bez tych czujników które informuja o tym ze rajka sie zapchała i ziarno sie nie sieje lub go brakło w siewniku, jest tez bez zadnego komputera, ma tylko mechaniczny licznik hektarów. Warto to kupić za te pieniądze ? czy jest mozliwość dołożenia jakis czujników które beda nas informowały o tym ze ziarno sie nie sieje ? bo oryginaln kosztuja 8 tys więc dużo, ale pomysłalem ze moze da sie cos innego tanszym kosztem dołożć. Jak te czujniki wgl działaja ? Jakie są opinie o tych siewnikach ? Proszę o pomoc urztkowników takich maszyn
    • Przez wujo_usiu
      Witam. Sprzedam opryskiwacz Biardzki 800 l , lance długości 15m , kupiony nowy w 2016 r , używany tylko 2 razy , jest w stanie idealnym , cena 3800 do negocjacji , woj. Łódzkie , powiat Zgierski . Dodatkowe info: http://biardzki.eu/produkty/opryskiwacze-zawieszane/800-litrow/

• Przez Kris94
      Witam, Mam problem z opryskiwaczem, na plastikowym gwincie przy części której załączam zdjęcia przecieka woda, ciecz, dość mocno, próbowałem dać jakąś podkładkę, oring itp ale nie dają rady. Element ten znajduje się na przodzie opryskiwacza, przed pompą na przelocie węża z cieczą. Przy rozkręcaniu widziałem kruszyny przezroczystego plastiku tak jakby ktoś wcześniej już próbował uszczelnić ten gwint jakimś klejem. Wiecie może do czego służy ta część czy mógłbym ją ewentualnie gdzieś dostać albo może nie jest za bardzo potrzebna to może wstawiłbym kawałek rurki z pasującym gwintem (ale jednak myślę że do czegoś to musiało być stworzone i całkowite wywalenie tego mogłoby coś dalej uszkodzić) wygląda tak jakby w tym okrągłym była zwężka, ciecz nie idzie prosto tylko jakby okrąża środek i idzie dalej, może to jakaś forma reduktora ciśnienia czy coś innego ? Orientuje się ktoś jakie zadanie ma ta część i co mógłbym zrobić ?