Skocz do zawartości
Unio

New Holland TD90

Polecane posty

Unio    0

Mam New Hollanda TD90 Rok produkcji 2006 i ostatnio zaczął mi brać olej ? co może być powodem ? Czy ktoś już miał taki problem ? Jeśli wybrałem złe miejsce proszę o przeniesienie postu  

corrado    217

Jeśli bierze olej to mogą być pierścienie, turbo, problem z głowicą bądź jakiś wyciek z silnika z powodu uszkodzonego uszczelniacza

• Like 1

Unio    0

Jeśli turbo to może by coś stracił na mocy ?U mnie nic raczej nie stracił. I wycieków żadnych nie widać. Jak było zimno to strasznie nie równo chodził na wolnych obrotach. 

Edytowano przez Unio

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    217

Jeśli tak nie równo chodził na zimnym silniku to obstawiam pierścienie lub głowicę. Jeśli oleju nigdzie nie widać, a oleju ubywa to go spala. Odkręcałeś kolektor wydechowy widać tam olej?  Jak duże ilości oleju pochłania?

• Like 1

Unio    0

Nie za dużo jak co najmniej na razie ale wcześniej praktycznie nic nie brał. Teraz jak już ciepło się zrobiło to chodził równo.. nie wiem czy to akurat przypadek ale jak ostatnio pomyślałem to mogło się to zacząć po wymianie sprzęgła a przy wymianie był rozpoławiany czy mógł mechanik coś źle zrobić ? no ale raczej jest on spalany bo zaraz po odpaleniu zaczął lecieć taki niebieskawy dym z wydechu. Jak znajdę jutro chwilę to zobaczę ten kolektor. dzięki za pomoc ;)  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się