Skocz do zawartości
Leni933

Praktyki studenckie w ARiMR

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Leni933    27

Witam,

w tym roku muszę odbyć miesiąc praktyk administracyjnych w urzędzie związanym z rolnictwem. W pierwszej kolejności pomyślałem o ARiMR jednak nie wiem co tam każą robić studentom na praktykach. Nie chce cały dzień siedzieć i przekładać czy liczyć kartki. Może ktoś był na takich praktykach w tym urzędzie i jest w stanie co nieco powiedzieć czego tam wymagają, jakie zadania dostają studenci. Z góry dziękuje za odpowiedź!

valadin1    29

jeżeli chodzi o praktyki w agencji to pierwsze co musisz zrobić to przeczytać regulamin itp i z tego piszesz egzamin podobno dosyć łatwy ;) a później to siedzisz i ta naprawdę nic nie robisz ;p bynajmniej kolega mówił że tak jest :)

ja osobiście robiłem w urzędzie gminy bo też można jedyny wymóg to że masz być w dziale zajmującym się rolnictwem... U kogo masz te praktyki?? 

Leni933    27

Jeszcze nie składałem papierów, bo właśnie nie wiem czy jest sens męczyć się siedzeniem w ARiMR 5 dni w tygodniu skoro w gminie mogę być 2 razy w tygodniu. Praktyki w agencji wchodzą w grę w Warszawie na Poleczki, albo w Częstochowie :P

Wiadomość z agroFakt.pl

valadin1    29

Ja wybrałem gminę bo więcej się dowiedziałem o swojej okolicy ;p a z praktyk w agencji niczego bym nie wyniósł ;p

chodziło mi bardziej kogo masz jako opiekuna praktyk? ;)

Mateusz1q    24

Witam,

w tym roku musze odbyć miesiąc praktyk administracyjnych w urzędzie związanym z rolnictwem. W pierwszej kolejności pomyślałem o ARiMR jednak nie wiem co tam karzą robić studentom na praktykach. Nie chce cały dzień siedzieć i przekładać czy liczyć kartki. Może ktoś był na takich praktykach w tym urzędzie i jest w stanie co nieco powiedzieć czego tam wymagają, jakie zadania dostają studenci. Z góry dziękuje za odpowiedź!

może cie za nic nie ukarzą, ale na pewno będą kazali zajrzeć w słownik.

JaKub2090    10

Mój znajomy był z kolei na praktykach studenckich w firmie Polski Farmer i bardzo mu się spodobało. To na pewno ciekawsze zajęcie niż np. praktyki w jakimś urzędzie, bo ta firma ma bardzo  nowoczesny asortyment związaną z rolnictwem precyzyjnym i doświadczalnym, a ofertę kierują m.in. do uczelni i ośrodków naukowych.  Także pod względem naukowym doświadczenie ciekawe. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się